Стартовий матч чемпіонату України завершився сенсацією (відео)

"Олександрія" створила сенсацію© pfcalexandria.com.ua
Спорт 8 липня, 2011, 21:06 4235 3
Полтавська "Ворскла" удома поступилась новачкові чемпіонату "Олександрії".

Чемпіонат України-2011/2012 з футболу розпочався сенсацією. Єврокубковий бієць полтавська "Ворскла" удома поступилась новачкові чемпіонату "Олександрії".

Зустріч на стадіоні "Ворскла" імені Бутовського завершилась з рахунком 0:1 на користь підопічних Володимира Шарана.

Єдиний гол на 50-й хвилині забив грузинський легіонер "Олександрії" Давид Таргамадзе. Арузі прострілив з лівого флангу і Таргамадзе, випередивши Селіна, відправив м'яч у сітку.

Через вісім хвилин гості залишились у меншості. Другу жовту картку отримав Гітченко. Однак, провівши дві третіх тайму у більшості, полтавці не зуміли вразити ворота Юрія Паньківа.

А на 77-й хвилині воротар "Олександрії" став героєм зустрічі, відбивши 11-метровий удар у виконанні ветерана українського футболу Сергія Закарлюки. Пенальті був призначений за гру рукою.

"Олександрія" про такий дебют могла лише мріяти.

А от Миколі Павлову слід терміново налагодити гру в атаці, адже 14 липня полтавці грають перший матч з "Глентораном" у другому кваліфай-раунді Ліги Європи.

Прем'єр-ліга. 1-й тур

Полтава. Стадіон "Ворскла" імені Бутовського
Головний арбітр: Анатолій Жабченко (Сімферополь)

ВОРСКЛА - ОЛЕКСАНДРІЯ - 0:1

Ворскла: 2. Величко, 4. Даллку, 33. Селін, 78. Курілов, 48. Чеснаков, 5. Краснопьоров, 9. Безус, 10. Маркоскі (82. Ребенок, 86), 11. Кривошеєнко, 14. Осіпенко (20. Закарлюка, 72), 27. Янузі (17. Сачко, 72)

Олександрія: 77. Паньків, 2. Сахневич, 5. Чередниченко, 9. Довгий (3. Єрмак, 66), 17. Гітченко, 18. Назаренко, 8. Казанюк, 13. Зейналов (99. Арурі, 46), 22. Ксьонз, 26. Таргамадзе (23. Сидоренко, 84), 27. Старенький

0:1 Давид Таргамадзе, 50

Нереалізований пенальті: Сергій Закарлюка, 77 (воротар)

Попередження: Чередниченко, 38; Таргамадзе, 40; Сахневич, 42; Гітченко, 45; Краснопьоров, 47; Селін, 72; Закарлюка, 73; Паньків, 90+3

Вилучення: Сергій Гітченко, 58

Мілевський закрутив роман з Кульбабою (фото)

Ліга Європи почнеться для "Ворскли" у Північній Ірландії

Форвард "Динамо" перейшов у "Карпати"

"Динамо" не відпустило Зозулю у "Кривбас"

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 3
  • Українець Українець 8 липня, 22:30 Згоден 3 Не згоден 1 ДУЖЕ СОРОМНО! У ВСЬОМУ ВИННІ ЖАДІБНІ ВЛАСНИКИ КЛУБУ, ЯКІ Є ОДНИМИ З НАЙБАГАТШИХ У ПРЕМ'ЄР-ЛІЗІ, А КОШТІВ НА ПРИДБАННЯ ВИСОКОКЛАСНИХ ФУТБОЛІСТІВ МАЙЖЕ НЕ НАДАЮТЬ, ПІДПИСУЮЧИ ВІЛЬНИХ АГЕНТІВ, ЯКІ ВЖЕ НЕ ПОТРІБНІ СЕРЙОЗНИМ КОМАНДАМ. ДУЖЕ ПРИКРО! відповісти цитувати Дякуємоспам