Стартувала іспанська Прімера

Спорт 27 серпня, 2007, 11:51 241
У першому турі чемпіонату Іспанії з футболу несподіваної поразки зазнала "Валенсія", а "Реал" виграв мадридське дербі.

"Реал" - "Атлетіко"
Серхіо Агуеро ("Атлетіко") проти Серхіо Рамоса ("Реал")
У минулі вихідні стартував черговий чемпіонат Іспанії з футболу. У першому турі "Севілья" розгромила на своєму полі "Хетафе" з рахунком 4:1 і стала лідером турніру.

Після першого тайму "Севілья" програвала з рахунком 0:1, проте в другій половині зустрічі Хесус Навас, Луіс Фабіано, Фредрік Кануте забезпечили своїй команді комфортну перевагу, а росіянин Олександр Кержаков за вісім хвилин до фінального свистка встановив остаточний рахунок.

Діючий чемпіон країни "Реал" грав із земляками з "Атлетіко". У напруженому поєдинку королівський клуб добився перемоги з рахунком 2:1.

Рахунок в цій грі відкрили гравці "Атлетіко" вже на першій хвилині (відзначився Агуерро), але вже через 15 хвилин капітан "Реала" Рауль відновив рівновагу, а за 10 хвилин до закінчення гри Веслі Снейдер приніс команді Бернда Шустера перемогу.

"Барселона" у першому турі на виїзді грала з сантандерським "Расингом" і змогла добитися лише нульової нічиєї. При цьому господарі з середини другого тайму грали в меншості після вилучення Еббі Смолярека.

З інших результатів варто відзначити гостьові перемоги "Вільярреала" і "Альмерії" з однаковим рахунком 3:0 над "Валенсією" та "Депортиво" відповідно.