Стартував чемпіонат Франції з футболу

Спорт 6 серпня, 2007, 17:08 232
Чемпіон Франції з футболу останніх шести років "Ліон" вдало стартував в першості країни сезону-2007/08.

Мілан Барош
Мілан Барош (в центрі) забив перший гол "Ліона" в новому чемпіонаті Франції з футболу.
Минулого вікенду стартувала футбольна першість Франції. У першому турі команда Алена Перрена впевнено переграла "Осер" (2:0), незважаючи на відсутність у складі основного воротаря Грегорі Купе і ключового центрального захисника Себастьяна Скіллачі.

"Ліон" відкрив рахунок на 32-й хвилині, коли півзахисник Жеремі Тулалан перехопив пас суперника і вивів до воріт "Осера" чеського форварда Мілана Бароша, який легко перекинув м'яч через воротаря.

У середині другого тайму Карим Бензема забив другий гол, відправивши м'яч у лівий верхній кут воріт "Осера" ударом з-поза меж штрафної площі.

З решти результатів першого туру чемпіонату Франції варто виділити перемогу "Бордо" над "Лансом" (1:0), а також невдачі "ПСЖ" і "Монако", які в домашніх матчах добилися лише нічиєї. "Марсель", який зробив декілька гучних придбань в міжсезоння, не зміг перемогти на виїзді "Страсбур" (0:0).