Стартував хокейний Євротур

Спорт 9 листопада, 2007, 14:51 264
В перших матчах турніру Karjala Cup, що є етапом хокейного Євротуру, збірна Росії перемогла шведів, а збірна Чехії – фінів.

Збірна Росії стартувала на Єврохокей-турі з перемоги. У першому турі розиграшу Кубка "Карьяли" росіяни обіграли команду Швеції з рахунком 3:1.

У підопічних В'ячеслава Бикова відзначилися дебютанти: Олексій Терещенко закинув другу шайбу на 14-й хвилині, а захисник Євген Медведєв підвів підсумок зустрічі за шість хвилин до кінця. Відкрив же рахунок на шостій хвилині Сергій Зіновьєв.

Господарі льоду зуміли тільки зрівняти рахунок (1:1) після кидка на 12-й хвилині свого капітана, 34-річного захисника Кенні Йонссона.

Раніше збірна Чехії обіграла фінів з рахунком 3:2. Всі матчі Karjala Cup, за винятком гри Швеція - Росія, яка відбулася на майданчику шведів, проходять у Фінляндії.

Другий матч на турнірі росіяни проведуть у суботу вже в Гельсінкі - проти збірної Фінляндії, а шведи зіграють з чехами.
Нагадаємо, що минулого року російська команда посіла перше місце на фінському етапі Євротуру.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.com / К.К.