Столичне дербі завершилось внічию (відео)

"Арсенал" врятувався на останній хвилині© fcarsenal.com.ua
Спорт 2 квітня, 2011, 21:47 2068 1
"Арсенал" на другій компенсованій хвилині врятувався у столичному дербі з "Оболонню".

У київському дербі між "Оболонню" і "Арсеналом", що відбулося 2 квітня, зафіксовано результативну нічию з рахунком 1:1.

"Пивовари" відкрили рахунок на початку другого тайму. Худзік прорвався лівим флангом і прострілив на дальню стійку, звідки практично з нульового кута Борис Баранець надіслав сферу під поперечину.

"Арсенал" повинен був забивати за хвилину, проте Олександр Рибка витягнув "мертвий" м'яч після удару Гусєва впритул.

А коли, здавалося, уже ніщо не завадить "Оболоні" здобути перемогу, класний удар здалеку вдався Богданову - м'яч потрапив у стійку, відскочив на Аржанова, і Володимир забивав уже у порожні ворота.

"Арсенал" залишився на шостому місці, а "Оболонь" попри нічию опустилась на 11-те.