Суарес забив у першому матчі за "Ліверпуль" (відео)

Луїс Суарес забив перший гол за "Ліверпуль"© FC Liverpool
Спорт 3 лютого, 2011, 12:07 2142
16 хвилин знадобилося уругвайському бомбардиру Луїсу Суаресу, щоб відкрити рахунок забитим м'ячам за "Ліверпуль".

Всього 16 хвилин знадобилося уругвайському бомбардиру Луїсу Суаресу, щоб відкрити рахунок забитим м'ячам за "Ліверпуль" і внести вирішальний внесок у перемогу команди Кенні Далгліша з рахунком 2:0 над "Сток Сіті" в рамках 25-го туру англійської Прем'єр-Ліги.

"Мерсисайдці" досить швидко позначали свою перевагу над "Сток Сіті" і почали планомірну облогу воріт суперника. Однак по-справжньому небезпечним у першому таймі був лише один момент- запам'ятався класний удар головою Глена Джонсона, після якого Асмір Бегович лише якимось дивом рукою відбив м'яч.

А ледве почався другий тайм, як "Ліверпуль" повів в рахунку - після удару Стівена Джеррарда зі штрафного м'яч заметушився по штрафному, опинившись у результаті у Сотіріаса Киріакоса, і грек відкотив м'яч під удар Мейрелешу, а португалець у свою чергу завдав гарматний удар в ціль.

Господарі заграли більш розкуто, грунтовно притиснувши суперника до своїх воріт. На 63-й хвилині "Енфілд" стоячи вітав появу Суареса. І незабаром він отримав свій шанс, яким сповна скористався. Кюйт вивів уругвайця на побачення з Беговичем, Луїс ефектно обіграв голкіпера "гончарів", і хоча завершальний удар вийшов дещо змазаним, м'яч від ноги захисника Енді Уїлкінсона все ж таки влетів у сітку.

"Енфілд Роуд" прийшов у повний екстаз, а камера в цей момент показала одного з директорів клубу Даміена Комілла, який святкував гол Суареса так, наче цей гол приніс перемог у Лізі чемпіонів.

Фінальний свисток сповістив по третю поспіль суху перемогу "мерсисайдців", завдяки якій вони до двох очок наблизилися до "Сандерленда", який займає шосте місце.

Додамо, що дебют іншого новачка "Ліверпуля", найдорожчого англійця в історії Енді Керролла, очікується у недільному матчі з "Челсі".