Суддя допоміг "Динамо" у матчі з "Дніпром"

Ключовий момент матчу: Годулян вилучає Пашаєва© fcdnipro.ua
Спорт 24 жовтня, 2009, 20:45 7308 46
Київське "Динамо" не без допомоги арбітра перемогло "Дніпро" у центральному матчі 11-го туру Прем'єр-ліги.

У центральному матчі 11-го туру Прем'єр-ліги зустрічалися "Дніпро" та "Динамо".

Зустріч для господарів поля почалася погано. Вже на сьомій хвилині Назаренко невдало поставив ногу й потягнув м'яз. Довелося завчасно з лавки з'явитися на полі Льопі.

Перший же небезпечний момент у матчі був біля воріт гостей. Калиниченко з лівого флангу виконав вивірену передачу на Ротаня, який виграв боротьбу на другому поверсі і пробив у нижній кут воріт. Однак вище всіх похвал зіграв Богуш та у карколомному стрибку відбив удар.

Динамівці з перших хвилин грали другим номером, але на 23-й хвилині отримали чисельну перевагу і одразу ж додали у швидкості. Вилучення за фол проти Нінковича отримав Пашаєв. Дніпропетровець хоча й грубо, але ненавмисно збив серба. Звісно фол був, але на червону картку таке порушення не тягнуло. Що ж, перша груба помилка арбітра.

Киянам ніяк не вдавалося використати чисельну перевагу, а гольовий момент динамівці придумали аж на 41-й хвилині. Гусєв грамотно поборовся за м'яч, а по воротах метрів з 13-ти зарядив Ярмоленко, але м'яч пішов трохи вище поперечини.

Не минуло і трьох хвилин, як вже міг відзначитися Шевченко. Динамівці заробили право на штрафний удар, Андрій хльостко пробив по воротах, але м'яч влучив у стійку і відскочив за межі поля.

Друга половина зустрічі почалася з гарної атаки динамівців. Гусєв хльостко пробив з лінії карного майданчика, Лаштувка першим дотиком відбив м'яч, а з другої спроби накрив сферу

Дніпропетровці шукали щастя біля чужих воріт після розіграшів стандартів. Калиниченко небезпечно прострілив з правого флангу, але Ротань до м'яча не дотягнувся.

А на 73-й хвилині кияни все таки реалізували чисельну більшість. Героєм епідозу став Гусєв. Олег на правому фланзі відібрав м'яч у Феррейри, втік від Ротаня і прострілив на лінію карного майданчика. Тіберіу Гіоане сходу розкішним ударом у праву дев'ятку відкрив рахунок на "Дніпро Арені".

Господарі намагалися відігратися, однак форвардам Гоменюку та Бєліку очевидно не вистачало допомоги партнерів по команді.

На 83-й хвилині Шева на швидкості пройшов Денисова на правому фланзі і віддав передачу на Ярмоленка. Андрій скинув м'яч на Маграо і бразилець пробив, наче з гармати. Під удар підставився Черебячко.

У наступній атаці Шева міг забити сьомий гол у матчах з "Дніпром". Андрій наніс сильний удар в кут, але прекрасну реакцію продемонстрував Лаштувка, відбивши "постріл" зірки "Динамо".

Під завісу матча Віталій Годулян припустився другої грубої помилки, призначивши пенальті за звичайнісіньку боротьбу - Кравець і Русол зіштовхнулися плечима у боротьбі за м'яч. Артем Мілевський реалізував 11-метровий, встановивши остаточний рахунок матчу.

"Динамо" відірвалося від "Шахтаря" на сім очок, щоправда "гірники" свій матч 11-го туру проведуть у неділю в Ужгороді. А "Дніпро" дозволило наздогнати себе донецькому "Металургу".

ПРЕМ'ЄР-ЛІГА. 11-й тур

Дніпропетровськ. "Дніпро Арена"
Головний арбітр: Віталій Годулян

ДНІПРО - ДИНАМО - 0:2

Дніпро: Дніпро: 27.Лаштувка, 9.Гоменюк, 11.Селезньов (21.Алсідес, 26), 14.Чеберячко, 16.Русол - кап, 18.Феррейра, 19.Денісов, 24.Пашаев, 26.Калініченко, 28.Назаренко (88.Льопа, 9 (7.Бєлік, 70)), 29. Ротань

Запасні: 12.Боровік, 10.Самодін, 15.Ессола, 30.Шахов

Динамо: 31.Богуш, 5.Вукоєвич, 7.Шевченко - кап, 11.Єрьоменко, 17.Михалик (4.Гіоане, 60), 20.Гусєв (22.Кравець, 73), 21.Маграо, 34.Хачеріді, 36.Нінкович (10.Мілевський, 46), 44.Алмейда, 70. Ярмоленко

Запасні: 55.Рибка, 3.Бетао, 25.Юссуф, 35.Гармаш

0:1 Тіберіу Гіоане, 72
0:2 Артем Мілевський, 87 - пенальті

Попередження: Ян Лаштувка, 23; Андрій Русол, 42; Руслан Ротань, 45; Огнен Вукоєвич, 56; Едуардо Алсідес, 59; Артем Мілевський, 76; Євген Хачеріді, 82
Вилучення: Павло Пашаєв, 23

Післяматчеві коментарі:

Безсонов: з "Динамо" грати в меншості - все ясно

Газзаєв: "Дніпро" мені дуже сподобалося

Відеоогляд матчу:

Луческу назвав суддів, які не повинні судити гру "Шахтар" - "Динамо"

"Динамо" втратило перемогу у грі з "Інтером"

Греція та Україна зіграють на "Олімпійському"

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 46
  • Глядач Глядач 27 жовтня, 18:20 Згоден 0 Не згоден 0 Можна Суддю не любити, зневажати, обзивати, м"яко кажучи, дорікати, що покарав дорогу серцю команду, але не можна забувати - дилетантам Прем"єр-лігу судити просто не дозволили би. Прошу особливо гарячих над цим замислитись. Що стосується Павла Пашаєва, то на мою думку, він, як порядна людина , тепер жалкує, що в тому ігровому епізоді з Мілошем Нінковичем все вийшло так прикро для нього і для команди. Тепер щодо травми. Травма є. Спитайтесь у Мілоша. Попросіть хай покаже. Так що Суддя поступив згідно з Правилами. І вчасно! Поєдинок був жорсткий, але більше ніхто двома ногами під суперника не кидався. Як кажуть, біда навчила. Формально пенальті був. Суддя з-жив добре. відповісти цитувати Дякуємоспам