Матч між київським і московським "Динамо" перервали через грубу гру

Спорт 15 лютого, 2009, 10:46 2831
Товариський матч між київським і московським "Динамо"

закінчився на 69-й хвилині.

В Іспанії в суботу товариський матч між київським і московським "Динамо" через грубу гру перервали на 69-ій хвилині з рахунком 1:1, повідомляє "Спорт-експрес".

Суддя перервав товариський матч через відверту грубу гру обох команд.

На 29-ій хвилині Сергій Кравченко відмінно виконав штрафний 1:0. На 41-ій хвилині Олександр Кержаков зрівняв рахунок 1:1.

За 69 хвилин зустрічі арбітр показав гравцям 6 жовтих карток. Попередження отримали Кержаков, 56. Танасєвич, 57. Карпович, 58. Єременко, 62. Комбаров, 65. Ель-Каддурі, 65.

В середині другого тайму, коли гра вийшла з-під суддівського контролю і стала відверто грубою, тренери ухвалили рішення вивести команди з поля і завершити матч достроково.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами "Спорт-Експрес" / О.Г.