Суддя вкрав у "Зорі" перемогу над "Фенербахче" в Лізі Європи

Луганчани набрали лише одне очко в цьому матчі.

В Одесі відбувся матч групи А Ліги Європи між "Зорею" і "Фенербахче".

Поєдинок, який відбувся у рамках першого туру групової стадії турніру, завершився з рахунком 1:1.

ЗОРЯ – ФЕНЕРБАХЧЕ. СТАТИСТИКА МАТЧУ

Перший гол у матчі забив Дмитро Гречишкін на 52-й хвилині. Гарматним пострілом він вразив ворота суперника з 25 метрів після пасу Желько Любеновича.

Забивати повинен був і Іван Петряк, але після його удару головою м'яч пролетів в сантиметрах від воріт турків вже на 1-й хвилині зустрічі.

Наприкінці зустрічі арбітр додав 3 додаткові хвилини, проте дав відіграти командам у два рази більше часу. За цей час він вручив Пауліньо жовту картку і призначив штрафний біля воріт "Зорі". Їм скористався Сімон К'яєр на 90+6-й хвилині.

Зазначимо, що в паралельному матчі групи "Манчестер Юнайтед" програв "Фейєноорду" - 0:1.