СуперБалотеллі блискуче дебютував за "Мілан" (відео)

Балотеллі радує Мілан / Фото: Фото EPA/UPG

Маріо Балотеллі вигриз перемогу для "Мілана" завдяки пенальті-привиду.

Новачок італійського "Мілана" Маріо Балотеллі ідеально дебютував у Серії А. Завдяки дублю СуперМаріо, "россонері" перемогли "Удінезе" з рахунком 2:1.

На 25-й хвилині після стрімкої атаки господарів Балотеллі сходу з лівої запустив м'яч у центр воріт.

Та по перерві оборона "Мілана" не зуміла втримати Джамп'єро Пінці. Півзахисник пробив Марко Амелію, який вийшов на перехоплення.

Здавалося, що гра так і завершиться внічию. Однак за хвилину до кінця гри арбітр помітив пенальті-привид.

Томас Ерто чисто зіграв у підкаті, вибивши м'яч у Ель-Шаараві. Однак Давіде Маса вказав на "точку". Пробивати 11-метровий взявся Балотеллі – і не схибив, - вирвавши для своєї нової команди важливу перемогу.

Зазначимо, що наразі "россонері" із 40 очками посідають п'яту сходинку турнірної таблиці. Відставання від лідера - "Ювентуса", - становить дванадцять балів.