Супербитва "Арсенала" та "Тоттенхема" у чемпіонаті Англії завершилася на користь конкурентів

В лондонському дербі цього разу переможців не виявили. / Фото: Reuters

У розкішному матчі в Лондоні глядачі побачили 4 забиті м'ячі.

Лондонське дербі між "Тоттенхемом" та "Арсеналом" у 29 турі АПЛ подарувало глядачам справжнє шоу.

"Шпори" вважалися фаворитами зустрічі, проте гол Аарона Ремсі на 39-й хвилині змусив їх відіграватися.

Втім, на 55-й хвилині матчі другу жовту картку отримав Франсіс Коклен, і господарі швидко скористалися чисельною превагою, забивши завдяки точним ударам Тобі Альдервейрельда (60) та Харрі Кейна (62).

Але "Арсенал" не здавався і в меншості врятував матч. Алексіс Санчес увірвався до штрафної на 76-й хвилині і залишив поза справами голкіпера суперника – 2:2.

Зазначимо, що від нічиї у лондонській битві виграв лідер АПЛ "Лестер", який з 57 очками після 28 матчів очолює чемпіонські перегони. "Тоттенхем" (2 місце) та "Арсенал" (3 місце) мають відповідно 55 та 52 очки після 29 зустрічей.

Нагадаємо, сам "Лестер" 2 березня вратив очки у поєдинку з "Вест Бромвічем".