Супербитва Росія - Канада відбудеться вже у чвертьфіналі Олімпіади

Канадці розгромили бундестім© AFP
Спорт 24 лютого, 2010, 09:45 1059
Визначилися усі чвертьфіналісти олімпійського хокейного турніру. Центральним поєдинком буде битва Канади і Росії.

У ніч на середу збірна Канади обіграла збірну Німеччини і вийшла в 1/4 фіналу олімпійського турніру з хокею, де суперниками канадців буде збірна Росії.

Господарі Ігор-2010 розгромили німців з рахунком 8:2 (1:0, 3:1, 4:1).

Першу шайбу у німців забив Марцель Гоц (36:34), а другу - Мануель Клінг за дві секунди до кінця матчу. У канадців забили Джо Торнтон, Ши Уебер, Сідні Кросбі, Майкл Річардс, Скотт Нідермайєр, Рік Неш і двічі Джером Ігінла.

Окрім Канади, до чвертьфіналу пробилися Швейцарія, Чехія та Словаччина. Швейцарці лише у серії булітів переграли Білорусь (3:2). Чехи у овертаймі здолали Латвію (3:2), а словаки з мінімальним рахунком перемогли Норвегію (4:3).

Чвертьфінали:

Росія - Канада
Словаччина - Швеція
Швейцарія - США
Чехія - Фінляндія

Чвертьфінали відбудуться 24-25 лютого. Півфінали пройдуть 26 лютого, матч за третє місце - 27 лютого, а фінал - в день закриття Олімпіади-2010 28 лютого.