"Шахтар" - "Таврія" - 7:1. Суперкубок їде у Донецьк

"Шахтар" - "Таврія" - 7:1© shakhtar.com
Спорт 4 липня, 2010, 22:33 4413 3
Хронологія матчу за Суперкубок України між донецьким "Шахтарем" та сімферопольською "Таврією".

В Україні стартував новий футбольний сезон. В Запоріжжі чемпіон України "Шахтар" та переможець Кубка України "Таврія" визначили володаря Суперкубка України 2009/2010.

Перед грою президент Прем'єр-ліги Віталій Данілов привітав лауреатів минулого сезону - найкращого гравця (Даріо Срна), найкращого голкіпера (Андрій П'ятов) і найкращого тренера (Мірча Луческу).

Цікаво, що "гірники" підіймуть над головою новий трофей (попередній Суперкубок отримало назавжди київське "Динамо") і отримають чек на суму 66 600 доларів. Сімферопольці отримають 33400 доларів.

СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ

Запоріжжя. "Славутич-Арена"
Головний арбітр: Андрій Шандор

ШАХТАР Донецьк - ТАВРІЯ Сімферополь - 7:1

Шахтар: 30.П'ятов - 33.Срна(к), 36.Чижов, 44.Ракицький, 26.Рац - 3.Хюбшман (15.Степаненко, 58), 7.Фернандіньо, 8.Жадсон (29.Тейшейра, 68), 10.Вілліан, 20.Коста - 21.Гладкий (9.Луїс Адріано, 70)

Запасні: 60.Тетенко, 5.Кучер, 14.Кобін, 23.Кравченко

Таврія: 1.Старцев - 3.Кашевський, 8.Корнєв, 9.Ковпак(к) (10.Ідахор, 61), 11.Монахов, 19.Галюза (18.Матяж, 46), 22.Любенович, 27.Голайдо, 28.Фещук (20.Гігіадзе, 71), 30.Гуменюк, 38.Курілов

7:1 Разван Рац, 90

Попередження: Разван Рац, 34; Олексій Курілов, 39; Томаш Хюбшман, 47; Дуглас Коста, 67; Лакі Ідахор, 68; Антон Монахов, 81

"Гірники" виграли свій третій Суперкубок.

ШАХТАР - переможець Суперкубка України 2009/2010

90 хв: Шандор, не додавши і хвилини, свистить.

90 хв: один з найкращих гравців у складі "Шахтаря" Разван Рац всьоме засмутив суперника. Після подачі кутового Разван отримав м'яч у карному майданчику і розстріляв Старцева - 7:1.

88 хв: чергова блискавична атака "гірників". Коста промчав по правому флангу і віддав передачу на Адріано. Луїс пробивав у дотик, однак Старцев в стрибку відбив удар.

87 хв: кримчаки заробили кутовий на лівому фланзі, але це їм дивідентів не принесло.

85 хв: шостий м'яч влітає у ворота. Оборона помилилась при створенні офсайду. Фернандіньо і Вілліан удвох вискочили на Старцева - перший віддав передачу, а другий низом відправив м'яч в кут воріт.

83 хв: у Таврії нічого не виходить біля воріт суперника. Спроба контратакувати завершилась невдачею.

81 хв: Монахов грубо збив Вілліана на правому фланзі, за що справедливо отримав "гірчичник".

78-й: черговий провал оборони кримчаків завершився п'ятим голом "гірників". Вілліан віддав класну передачу на лівий фланг на Раца. Старцев вибіг з воріт, намагаючись зіграти на перехваті, однак румун був першим на м'ячі і елегантно прострілив в центр карного майданчика. Луїс Адріано заніс м'яч у ворота.

76 хв: донеччани перепасовуються на своїй половині поля, примушуючи гравців "Таврії" бігати в холосту.

73 хв: "гірники" закрутили карусель біля воріт суперника. Вілліан віддав м'яч наліво Рацу. Румун пробив низом у дальній кут і м'яч після його удару пройшов в сантиметрах від стійки.

71 хв: останні заміни зробили Луческу і Пучков. На полі з'явились Алекс Тейшейра у донеччан, і Васіл Гігіадзе у сімферопольців.

67 хв: знову провалилась оборона кримчаків. Жадсон прекрасним пасом відрізав захист суперника, вивівши Срну на побачення з голкіпером. Однак Даріо не став бити, а прострілив на Вілліана, який відправив м'яч у порожні ворота - 4:1.

61 хв: другу заміну зробив Сергій Пучков: замість Олександра Ковпака на поле вийшов Лакі Ідахор

60 хв: Рац пролетів по лівому флангу, увійшов в карний майданчик і намагався закрутити м'яч у ворота, але пробив неточно

58 хв: перша заміна у складі "Шахтаря". Замість Томаша Хюбшмана на поле вийшов новачок донеччан Тарас Степаненко. Місцева публіка оваціями зустрічає Тараса, адже той ще кілька місяців тому захищав кольори запорізького "Металурга".

56 хв: Вілліан і Гладкий опиняються на ударних позиціях, однак обом заважають захисники.

49 хв: Фернандіньо навісив з лівого флангу точно на голову Гладкому і Сашко відправив м'яч у сітку - 3:1.

46 хв: "Таврія" розпочала другий тайм з однією заміною - замість Іллі Галюзи на поле вийшов Іван Матяж.

45+1: Шандор дає свисток на перерву.

45 хв: "Таврія" пішла в масовану атаку на останній хвилині. На жаль для кримчаків, їх зусилля ударом "в молоко" завершив Голайдо.

42 хв: "гірники" насіли на ворота Старцева, створивши кілька дуже небезнечних монентів. Однак удари донеччан блокували захисники.

37 хв: Рац прострілив з лівого флангу і Вілліану не вистачило кількох сантиметрів, щоб забити гол.

35 хв: недовго рахунок був рівним. Коста пройшов по правому флангу і прострілив в центр карного майданчика на Жадсона, а той в дотик відправив м'яч у дальній кут - 2:1.

34 хв: Разван Рац зірвав небезпечну атаку суперника і отримав попередження.

32 хв: на лівому фланзі Ковпак запустив "свічку" на дальню стійку. Гоменюк у повітрі переграв Раца і скинув м'яч на лівий кут воротарського майданчика. Максим Федук з метра увігнав м'яч у сітку - 1:1.

30 хв: Кримчаки отримали право на штрафний біля воріт суперника. Фещук пробив у ближній кут. Однак несильно, і П'ятов піймав м'яч

25 хв: "Таврія" поступово переводить гру на половину поля суперника.

23 хв: Захопившись атакою, "гірники" пропустили контрвипад кримчаків. Після пасу Гуменюка Ковпак з кута воротарського міг вразити ворота П'ятова, але голкіпер перевів м'яч на кутовий.

15 хв: Андрій Шандор дає сьогодні грати футболістам, не користуючись свистком без належного приводу.

11 хв: кутовий біля воріт "Таврії". Навісив Дуглас Коста і Голайдо вибив м'яч.

Забивши м'яч, "Шахтар" продовжує насідати на ворота кримчаків, створюючи момент за моментом.

8 хв: Дуглас Коста приклався до м'яча з дальної дистанції - повз ворота.

Відзначимо, що оборона "Таврії" ослаблена відсутністю відразу двох провідних захисників - Джурічіча і Марковича, що заробили одноматчевую дискваліфікацію в переможному для кримчан фіналі Кубка України - можливо в цьому причина провалу в захисті кримчан.

5 хв: Фернандіньо вистрілив з 15-ти метрів. Старцев вібдив перед собою, на добиванні зіграв Жадсон - вище воріт.

2 хв: Гладкий отримав класну передачу від Срни з лівого флангу і блискучим ударом в дотик відправив м'яч у правий кут воріт "Таврії" - 1:0.

1 хв: "гірники" подали перший кутовий. Захисники вибили м'яч.

Київське "Динамо" посіло друге місце на "Кубку Лева Яшина"