Суперник "Ворскли" сенсаційно переміг "Баварію" (відео)

"Ганновер" - "Баварія" - 2:1 / Фото: AFP

"Ганновер" завдав поразки "Баварії" у 10-му турі чемпіонату Німеччини, перемігши з рахунком 2:1.

Суперник полтавської "Ворскли" у Лізі Європи "Ганновер" перервав безпрограшну серію мюнхенської "Баварії" у Бундеслізі, яка тривала вісім матчів поспіль. Гра на "AWD-Арені" завершилася перемогою підопічних Мірки Сломки з рахунком 2:1.

Мохаммед Абделлауйє точним ударом з 11-метрової позначки вивів "Ганновер" вперед на 23-й хвилині, а вже через п'ять хвилин захисник мюнхенців Жером Боатенг отримав червону картку і залишив свою команду вдесятьох.

Крістіан Пандер на 50-й хвилині подвоїв перевагу "Гамбурга". А незабаром червоне світло перед собою побачив захисник господарів Стівен Черундоло.

"Баварії" зуміла забити гол престижу на 83-й хвилині зусиллями Давида Алаби.

Зазначимо, що востаннє команда Юппа Хайнкеса пропускала і зазнавала поразки у чемпіонаті Німеччини 7 серпня, програвши вдома менхенгладбахської "Боруссії" (0:1).

Баварці зберегли лідерство в Бундеслізі, а "Ганновер" піднявся на 4-у сходинку турнірної таблиці.

Бундесліга. 10-й тур

Ганновер. Стадіон "AWD-Арена".
Головний арбітр: Мануель Грефе (Берлін).

ГАННОВЕР-96 – БАВАРІЯ Мюнхен – 2:1

Ганновер: Цілер, Черандоло, Аггі, Погатец, Пандер, Шмідебах, К. Шульц (Рауш, 46), Штіндль, С. Пінту, Абделлауйє (Я. Конан, 79), Шлаудрафф (Шахед, 71)

Баварія: Нойєр, Рафінья (Алаба, 68), Л. Густаво, Бадштубер (Петерсен, 87), Дж. Боатенг, Кроос, Мюллер, Рібері, Лам, Швайнштайгер, Гомес (Оліч, 83)

1:0 – Мохаммед Абделлауйє, 23 (пенальті)
2:0 – Крістіан Пандер, 50 (Константін Рауш)
2:1 – Давид Алаба, 83 (Філіпп Лам)

Попередження: Крістіан Шульц 28, СтівенЧерандоло 34, Серхіо Пінту 43, Мануель Шмідебах 49, Рон-Роберт Цілер 58, - Франк Рібері 84

Вилучення: Стівен Черандоло 63 - Джером Боатенг 28

Інші результати 10-го туру чемпіонату Німеччини:

21 жовтня

АУГСБУРГ – ВЕРДЕР Бремен – 1:1
Голи: 1:0 - Беллінгхаузен (49), 1:1 - Пісарро (68)

НЮРНБЕРГ – ШТУТГАРТ – 2:2
Голи: 1:0 – Сімонс (9), 1:1 – Кузмановіч (61, пен), 2:1 – Волльшайд (70), 2:2 – Родрігес

БОРУССІЯ Дортмунд – КЕЛЬН – 5:0
Голи: 1:0 – Кагава (7), 2:0 – Шмельцер (25), 3:0 – Левандовскі (44), 4:0 – Левандовскі (50), 5:0 – Кель (66).

ГАМБУРГ – ВОЛЬФСБУРГ – 1:1
Голи: 0:1 – Манджукіч (2), 1:1 – М. Петріч (56).