СуперОвечкін створив диво у матчі НХЛ (відео)

Хет-трік Олександра Овечкіна допоміг "Вашингтону" здолати "Піттсбург Пінгвінс".

Алекс Овечкін
AFP
Овечкін зробив черговий хет-трик
Російський форвард "Вашингтон Кепіталс" Олександр Овечкін продовжує демонструвати фантастичну гру у регулярному чемпіонаті НХЛ. У матчі проти "Піттсбург Пінгвінс", кольори якого захищає інша російська зірка Євген Малкін, Овечкін закинув три шайби.

Зустріч, що відбулася в ніч на понеділок, завершилася вольовою перемогою столичних хокеїстів в овертаймі з рахунком 5:4.

"Пінгвіни" вели у рахунку протягом усього матчу. В середині другого періоду, незважаючи на гол Овечкіна, команда Малкіна пішла у відрив, повівши в рахунку 4:1. На другу перерву команди пішли за рахунку 4:2 на користь гостей з Піттсбурга.

У завершальній двадцятихвилинці дві шайби Овечкіна дозволили "Вашингтону" переломити хід матчу і перевести гру в овертайм. У додатковий час вирішальну шайбу закинув Майк Кнабл, який зіграв на добиванні після кидка Овечкіна.

Таким чином, в недільному матчі Овечкін поповнив свій особовий рахунок ще чотирма очками - трьома голами і однією результативною передачею. У складі "Піттсбурга" по дублю закинули Сідні Кросбі і Джордан Стаал. Євген Малкін зробив одну гольову передачу. Український "пінгвін" Руслан Федотенко результативними діями не відзначився.

Обігравши "Піттсбург", "Вашингтон" продовжив свою переможну серію до 14 матчів. Для того, щоб перевершити досягнення того ж "Піттсбурга", який здобув у 1993 році 17 перемог поспіль, команді Овечкіна необхідно виграти ще чотири гри.

Кидок Овечкіна відправив американця у лікарню (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.