Суркіс не штрафуватиме футболістів за першу в історії поразку від "Іллічівця"

Ігор Суркіс© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 23 травня, 2011, 13:29 1734 3
Ігор Суркіс вирішив не штрафувати футболістів "Динамо" за поразку "Іллічівцю" у 30-му турі Прем'єр-ліги.

Президент київського "​​Динамо" Ігор Суркіс заявив, що не буде застосовувати штрафні санкції до команди за першу в історії поразку "Іллічівцю", що трапилася у 30-му турі чемпіонату України.

"Я не думаю, що гравців варто штрафувати за цю поразку, оскільки на носі у нас фінал Кубка України, - сказав Суркіс. - Можливо, саме з цим фактом і пов'язана така гра команди в другому таймі . Але мені важко судити, оскільки я не був присутній на грі в Маріуполі.

Думаю, що ми всередині колективу розберемося з цією поразкою і зробимо висновки. Зараз же всі думки про майбутній фіналі".

Нагадаємо, що підопічні Юрія Сьоміна, виграючи після першого тайму 2:0, після перерви примудрилися пропустити три голи, які дозволили маріупольцям зберегти місце у Прем'єр-лізі.

Додамо, що "Динамо" і "Шахтар" зіграють у фіналі Кубка України 25 травня. Матч у Сумах розпочнеться о 20:15 за київським часом.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / Чемпионат / А.Р.