Суркісу не сподобалася збірна України

Спорт 13 жовтня, 2008, 13:21 1371 2
Хоча результат матчу з хорватами президент ФФУ вважає гідним.

Президент Федерації футболу України Григорій Суркіс вважає нічийний результат зі збірною Хорватії прийнятним. А от гра українців у другому таймі йому не сподобалася.

Григорій Суркіс
УНІАН
Григорій Суркіс вірить у вихід українців на Чемпіонат світу. Незважаючи на гру...
"У першому таймі ми грали на рівних з Хорватією, кілька разів серйозно загрожували їхнім воротам. А ось друга половина...", - поскаржився Суркіс журналістам після суботнього матчу.

"Мені було зовсім нелегко дивитися цей поєдинок. Другий тайм я взагалі не хочу коментувати, нехай про це говорить головний тренер. Шкода, що не було Гусєва і Мілевського. З ними це був би зовсім інший матч", - наголосив керівник українського футболу.

"Але ми продовжуємо йти без поразок. У нас є всі шанси, щоб пробитися на ЧС-2010", - вважає Григорій Суркіс.

Нагадаємо, в суботу збірні України та Хорватії зіграли внічию 0:0. Матч відбувався у Харкові.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами football.ua / Р.К.
  • Pravokator Pravokator 13 жовтня, 18:34 Згоден 0 Не згоден 0 Чесно говоря футбол скучноватый, но в данном случае сщитаю ничья с хорватами - это неплохо для нашей сборной. Так как нет хорошего тренера и это самая главная проблема сборной Украины по футболу. Михайличенко тормоз, играя дома выбрал тактику от обороны, один нападающий и это все. Как он собирается играть в гостях? Вообще нападения у нас небудет? Нужно играть в нападающий и открытый футбол! відповісти цитувати Дякуємоспам