Такий футбол нам не потрібен

Спорт 18 листопада, 2007, 11:34 439
Українська футбольна збірна зазнала чергового фіаско, програвши середнячку європейського футболу, команді Литви – 0:2.

Провальний відбірковий цикл збірної України закінчується також на мінорній ноті. Навіть скромна збірна Литви виявилася сильнішою за горе-чвертьфіналіста чемпіонату світу.

Олег Блохін неодноразово говорив про те, що його збірній грати з командами рівня Фарер, Узбекистану, судячи з усього і Литви, нецікаво… Тут доречно скористатися фразою Павла Булаха з UA-Футбол: "А кому цікаво грати з такою збірною України, Олег Володимирович?.."

У матчі в Каунасі збірна України спочатку особливо навіть не претендувала на роль лідера, активізувавшись лише в другій половині тайму. Двічі відзначитися міг Ротань, але спочатку пробив повз ворота, а потім м'яч після його удару влучив у штангу.

А за п'ять хвилин до свистка на перерву господарі покарали українців - Чигринський невдало вибив м'яч, прямо на ногу Савенасу, а той технічно пробив в протихід Шовковському.

У цьому епізоді горе трапилося ще й з самим СаШо, який невдало приземлився на праву руку і був тут же замінений на Пятова.

У доданий до першого тайму час міг зрівняти рахунок Шевченко, але його кручений удар під перекладину на кутовий перевів Карчемарскас.

Відпочинок великих коректив в гру збірної України не вніс - стомлений Шевченко намагався самотужки за рахунок майстерності створювати моменти, але виходило це у капітана нечасто.

Запам'ятався Шева частими потрапляннями в офсайд і своєю бурхливою реакцією на відмашки бокового арбітра, за що пізніше був справедливо нагороджений "гірчичником".

Заворушитися гостей примусив лише другий пропущений м'яч, який став наслідком чергового провалу в обороні. Данілявічюс опинився вийшов віч-на-віч з воротарем і, помітивши, що Пятов вийшов з воріт, а зліва наближається Чигринський, метрів з 18-ти закинув м'яч точно в дальню "дев'ятку". Гол вийшов дуже красивим.

Блохін прореагував на цю ситуацію замінами, випустивши свіжих Мілевського і Назаренка. Перший сходу міг забити гол, вийшовши на побачення з Карчемарскасом, але пробив у воротаря, і м'яч зрадницьки вийшов на кутовий, прокатавшись повз дальньої штанги.

Час матчу закінчувався, а атаки українців ні до чого не призводили, і якось вже і не вірилося навіть в гол престижу. Так воно й вийшло - литовці взяли переконливий реванш за виїзну поразку (0:1).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами iPlus / UA-Футбол / К.К.