"Таврія" - "Байєр" - 1:3. Кримчаки вилетіли з Ліги Європи

"Таврія" - "Байєр" - 1:3© AFP
Спорт 26 серпня, 2010, 22:57 2425
"Таврія" поступилась "Байєру" з загальним рахунком 1:6 у плей-оф раунді Ліги Європи. Євросезон 2010/2011 для "Таврії" завершено.

У Сімферополі завершено матч-відповідь плей-оф раунду Ліги Європи "Таврія" Сімферополь - "Байєр" Леверкузен. Німці перемогли "Таврію" і у другому матчі.

Кримчаки відкрили рахунок вже на початку гри і не реалізували кілька нагод, щоб збільшити перевагу.

На початку другого тайму німці відігрались. За 15 хвилин до кінця матчу Денис Голайдо відправив м'яча у власні ворота. А у компенсований час гри крапку в матчі поставив Гонсало Кастро.

Нагадаємо, що перша гра в Леверкузені завершилась з рахунком 3:0.

ЛІГА ЄВРОПИ. Плей-оф раунд

Матч-відповідь

Сімферополь. Стадіон "Локомотив"
Головний арбітр: Александру Дан Тудор (Румунія)

ТАВРІЯ - БАЙЄР - 1:3

Таврія: 21. Постранський, 5. Маркович, 7. Муховиков (2. Леандро, 34), 8. Корнєв, 9. Ковпак, 10. Ідахор (28. Фещук, 80), 11. Монахов (к), 15. Луценко (24. Платон, 57), 22. Любенович, 27. Голайдо

Запасні: 12. Стойко, 6. Джурічич, 18. Матяж, 20. Гігіадзе

Байєр: 1. Адлер, 2. Швааб, 3. Рейнартц, 5. Фрідріх (к), 7. Барнетта (24. Кадлець, 76), 8. Бендер, 14. Баліч, 19. Дердійок (31. Йоргенсен, 79), 23. Відал, 27. Кастро, 28. Каплан (10. Ренато, 46)

Запасні: 22. Фернандес, 17. Віда, 18. Сем, 29. Зіфкес

1:0 Лакі Ідахор, 5 - пенальті (після подачі кутового Ерен Дердійок зіграв рукою у власному карному майданчику і румунський арбітр Тудор призначив пенальті. Ідахор холоднокровно реалізував 11-метровий)

1:1 Артуро Відал, 50 - пенальті (Луценко збив в карному майданчику Барнетту. Відал реалізував 11-метровий)

1:2 Денис Голайдо, 74 - автогол (Ларс Бендер прострілив з лівого флангу і Голайдо, намагаючись вибити м'яч на кутовий, зрізав сферу у власні ворота)

1:3 Гонсало Кастро, 90+3 (контратака гостей 5 в 2 завершилась точним ударом Гонсало Кастро з 10-ти метрів)

Попередження: Ерен Дердійок, 5; Антон Монахов, 9; Бурак Каплан, 26; Денис Голайдо, 30; Ганно Баліч, 32; Євген Луценко, 32; Гонсало Кастро, 48; Транквілло Барнетта, 70