"Таврія" перемогла "Чорноморець"

Третій тур вітчизняної футбольної Прем'єр-ліги розпочався матчем "Таврія" - "Чорноморець".

Третій тур Прем'єр-ліги стартував у Сімферополі, де "Таврія" перемогла "Чорноморець".

Зазначимо, що команди почали сезон по різному, хоча обидві потрапили під гарячу руку підопічних Валерія Газзаева. Сімферопольці змогли набрати три очки в першому турі, але потім поступилися киянам 0:6. Одесити ж почали сезон з поразки динамівцям з рахунком 0:5, однак і в другому матчі проти "канонірів" вони також нічого не змогли показати, тому футболісти "Чорноморця" після двох турів займали останню сходинку в турнірній таблиці.

Господарі поля з перших хвилин взяли ініціативу до своїх рук, гості ж відповідали контратаками і використовували тактику дрібного фолу, оскільки не встигали за суперником. У підсумку на восьмій хвилині одесити знову "не встигли". Пройшла атака лівим флангом, простріл в карний майданчик і Ковпак з кількох метрів розстріляв ворота суперника.

Першу ж небезпечну атаку в цьому матчі гості змогли провести лише на 18-й хвилині. Косирін пробив з-під захисника, але Старцев блискуче зреагував на удар. І після цього епізоду вболівальники могли спокійно вирушати пити каву, оскільки в час, що залишився до перерви, футболу практично не було.

У перерві вболівальників порадували своєю майстерністю парашутисти зі спортивного клубу "Пара - Крим". І чи то з їх допомогою, чи то Патріарха Кирила, який у цей день перебував у Сімферополі, гра кримчан стала набагато привабливішою.

Власне другий тайм почався з атак кримчан. Знову провалилася оборона гостей на фланзі, однак Ідахору не вистачило якихось сантиметрів, щоб переправити м'яч у ворота суперника.

У наступній же атаці гол все-таки відбувся. Маркович майстерно реалізував штрафний удар, відправивши сферу точно в ближній кут воріт.

Вже в компенсований час Райчевіч відквитав один м'яч. Серб з 20-ти метрів зарядив по воротах - м'яч влетів точно в кут.

2:1 - "Таврія" принаймні на день вийшла на третє місце в турнірній таблиці.