"Таврія" виграла Кубок України і вийшла в Лігу Європи

"Таврія" - "Металург" - 3:2© metallurg.donetsk.ua
Спорт 16 травня, 2010, 20:33 2519
Сімферопольська "Таврія" з рахунком 3:2 перемогла донецький "Металург" у фіналі Кубка України.

Сімферопольська "Таврія"виграла Кубок України-2010 з футболу. У фіналі перший чемпіон України з рахунком 3:2 переміг донецький "Металург".

Кримчаки відкрили рахунок вже на 2-й хвилині гри. Ковпак прострілив зліва на дальню штангу і Фещук вколотив м'яч у сітку. "Металурги" змарнували не одну нагоду, щоб зрівняти рахунок, поки "Таврія" не подвоїла перевагу.

На 40-й хвилині головний арбітр Олег Деревинський призначив пенальті. Арбітр побачив порушення правил у протиборстві Дімітрова і Ковпака. Хоча, після перегляду повторів не погоджуся з людиною зі свистком. 11-метровий удар реалізував Ковпак.

Другий тайм пройшов у безперервних атаках донецьких футболістів. Вже на 49-й хвилині рахунок скоротив Генріх Мхітарян. Вірмен з розвороту з центру карного майданчика увігнав м'яч у самий кут воріт.

На 75-й хвилині Маріо Сержіо зрівняв рахунок. Болгарин Янков відібрав м'яч у Голайдо, віддав пас на Маріо Сержіо. Той же обіграв двох захисників і класно пробив повз голкіпера.

"Металург" продовжував насідати на ворота кримчаків. На 80-й хвилині після передачі Боавентури Мгуні наніс класний удар головою і лише поперечина врятувала сімферопольців. Добивав Мхітарян, однак пробив неточно.

Чотири компенсованих хвилини не допомогли "Металургу" дотиснути суперника і гра продовжилась на 30 хвилин.

Вже на 93-й хвилині "Таврія" залишилась у меншості. Другу жовту картку отримав Джурічич. Та через три хвилини гол влетів у ворота... "Металурга". Залишившись в меншості, кримчаки стали сміливіше атакувати. І на 96-й хвилині пісня навісу Корнєва Лакі Ідахор головою підрізав м'яч акуратно в кут воріт.

В час, що залишився, у "Металурга" було кілька моментів, щоб зрівняти рахунок. Зокрема, на 107-й хвилині Мгуні небезпечно пробив, але м'яч розминувся в сантиметрах від штанги. Однак "Таврія" вистояла.

"Таврія" виграла другий трофей в українському футболі і стала четвертим учасником від України в Лізі Європи 2010/2011.