"Таврія" здолала запорожців

Ідахор (зліва) забив перший гол в ворота гостей© sctavriya.com
Спорт 7 березня, 2009, 09:09 1173
Сімферопольська "Таврія" впевнено перемогла запорізький "Металург" в дебютному матчі 19-го туру Прем'єр-ліги.

Відкривали дев'ятнадцятий тур "Таврія" та запорізький "Металург". Команди до цього двобою розташувалися ближче до середини турнірної таблиці, господарі трохи нижче, гості на пару місць вище. Тиждень тому сімферопольці поступилися на виїзді "Ворсклі" з рахунком 0:1, що ж стосується футболістів "Металурга", то вони здобули впевнену перемогу над "Зорею".

З перших хвилин команди взяли досить повільний темп гри, яка в основному проходила в центрі поля. Однак рівний хід матчу порушила атака у виконанні господарів поля, яка завершилася призначенням кутового. Після розіграшу корнера Ідахор, який залишився в гордій самотності поблизу воріт, вколотив м'яч у сітку. Після голу сімферопольці змогли плавно прибрати ініціативу до своїх рук, створюючи момент за моментом, однак до перерви забитих голів глядачі більше не побачили.

Друга половина зустрічі почалася з атак господарів поля, яким знадобилось всього кілька хвилин, щоб подвоїти перевагу і зняти практично всі питання про переможця цього матчу. Маркович виконав зрячу передачу з флангу у карний майданчик, де своєчасний ривок зробив Ковпак і переправив м'яч головою в ворота. Голкіпер навіть руки підняти не встиг.

Після другого пропущеного голу запорожці зовсім засмутилися і почали грати грубо, однак окрім жовтих карток це дивідентів запорожцям не принесло.  До фінального свистка рахунок у матчі більше не змінювався.