"Таврія" забила "Арсеналу" шість голів

У ворота Реви влетіло шість м'ячів© sctavriya.com
Спорт 15 квітня, 2010, 16:59 1183
"Таврія" декласувала "Арсенал" у Борисполі, забивши у ворота "канонірів" шість голів.

З фантастичним рахунком 1:6 завершився у Борисполі матч 25-го туру Прем'єр-ліги "Арсенал" - "Таврія".

Вже на 30-й секунді гри арбітр призначив пенальті у ворота киян, який реалізував Олександр Ковпак. А через 5 хвилин кримчаки порушили правила у власному карному майданчику. Ударом з 11-метрів "Таврію" покарав Закарлюка.

На 26-й хвилині ударом зі штрафного з 40 метрів відзначився серб Маркович. М'яч від рук Реви влетів у ворота "канонірів".

На 32-й хвилині гості провели контратаку - Любенович вискочив один на один з Ревою і віддав передачу на Ковпака, що рухався паралельним курсом, а тому залишалось влучити в порожні ворота.

На 57-й хвилині гості забили четвертий гол у ворота Реви - після штрафного удару Фещука Рева відбив м'яч у поперечину, а Любенович вдало зіграв на добиванні. Через 11 хвилин Желько Любенович оформив дубль. Голайдо навісив з флангу і забутий захисниками Любенович головою відправив м'яч у сітку.

А на 70-й хвилині хет-трик оформив Олександр Ковпак - нападник з лінії карного майданчика підсік м'яч над Ревою, що вийшов з воріт.

1:6 - блискуча перемога "Таврії", яка скоротила відставання від "Карпат" до двох очок. А "Арсенал" залишився на 8-му місці.