"Таврія" здобула розгромну перемогу у Донецьку (відео)

"Таврія" перервала чотирьохматчеву нічийну серію, обігравши у Донецьку місцевий "Металург".

Шостий тур української футбольної Прем'єр-ліги завершився у Донецьку, де місцевий "Металург" зазнав поразки від сімферопольської "Таврії".

Гості відкрили рахунок на 16-й хвилині. Маркович з лівого флангу увірввався в штрафний майданчик і зробив пас у центр на Назаренка і той ударом в дотик відправив м'яч під поперечину воріт Бандури.

А через три хвилини Максим Фещук подвоїв перевагу кримчаків. Любенович навісив з лівого флангу у центр штрафного майданчика, Шиндер прийняв м'яч і скинув під удар Фещуку, який увігнав шкіряну сферу в сітку воріт Бандури.

Натомість у "Металурга" нічого не виходило в атаці. Лиш на 35-й хвилині господарі створили перший момент біля воріт Кахрімана. Після проходу і прострілу Димитрова удару завдавав Піззеллі, але вірменин запустив м'яч вище воріт.

На 41-й хвилині Піззеллі таки поцілив у ворота, але зробив це з офсайду.

А на початку другого тайму гості зняли всі питання про переможця матчу. Чечер припустився помилки у захисті, подарувавши м'яч Назаренку. Сергій зряче викотив м'яч під удар Шиндеру, який рикошетом від спини Воловика відправив м'яч у ворота "Металурга".

Єдиний гол "металургів" також відбувся завдяки рикошету. Лазіч пробив з лінії штрафного майданчика і м'яч рикошетом від ноги захисника перелетів через воротаря, опинившись у сітці воріт.

Однак на цьому всі атакувальні потуги господарів закінчилися. Натомість гості могли неодноразово забити четвертий м'яч.

Кінцівку матчу господарі догравали у меншості. На 84-й хвилині червону картку від Віталія Годуляна отримав Рікарду Фернандеш. Португалець ззаду вдарив по ногах Любеновича.

Отже, "Таврія" набрала 10 очок і піднялася на четверте місце, а "Металург" опустився на 13-ту сходинку в турнірній таблиці.

У наступному турі "Таврія" прийматиме "Карпати", а "Металург" поїде в гості до "Металіста". Пряму трансляцію матчу з Харкова дивіться у неділю, 21 серпня, на телеканалі "2+2" і на сайті "Проспорт". Початок зустрічі - о 19:30.