Тайсон приніс "Металісту" перемогу над "Дніпром" (відео)

Тайсон приніс "Металісту" три очки© metalist.ua
Спорт 24 вересня, 2011, 19:24 2568
Гол Тайсона на 87-й хвилині приніс "Металісту" три очки у матчі з "Дніпром".

Харківський "Металіст" здобув мінімальну перемогу над дніпропетровським "Дніпром" у одному з центральних матчів 11-го туру чемпіонату України.

Переможний гол харків'яни забили на 87-й хвилині, коли гості залишилися у меншості. Відзначився Тайсон після передачі Девіча (ВІДЕО).

Загалом, гра була по-футбольному насиченою, напруженою, однак зовсім не рясніла видовищними ефектними моментами.

"Металіст" спочатку намагався при кожній своїй атаці нагнітати темп, але "Дніпро" успішно заспокоїв гру, і в середині тайму вже підопічні Хуанде Рамоса дещо частіше наближалися до воріт суперника.

А перед перервою Ян Лаштувка двічі відверто врятував "Дніпро", переводячи м'яч через поперечину після непростих ударів Крістальдо і Едмара.

Другий тайм розпочався достатньо спокійно, але з кожною хвилиною напруга на полі зростала. Ставало абсолютно ясно, що фатальною може стати будь-яка помилка.

Не сприяла спокою гравців і робота арбітра Олександра Дердо, який прийняв чимало спірних рінешь на користь господарів. Такі дії виводили гравців "Дніпра" з себе, заважаючи грати у футбол. Чого варті кілька непомічених ударів по ногах, гра рукою, непризначення кутовий біля воріт "Металіста" і, навпаки, взятий з нізвідки корнер біля воріт "Дніпра". Трактування таких, на перший погляд, дрібних епізодів насправді дуже важливе, особливо в настільки принципових і напружених іграх.

Після того, як дніпропетровсці залишилися у меншості (Мандзюк отримав дві жовті картки за чотири хвилини - ВІДЕО), господарі влаштували справжнісінький штурм воріт "Дніпра". І це, врешті-решт, принесло результат. Марко Девіч обіграв чотирьох гравців "Дніпра" і прострілив вздовж лінії воріт, де Тайсон буквально заніс м'яч у сітку.

В останні хвилини гості доклали всіх зусиль, щоб врятувати матч. На подачу кутових приходив навіть Лаштувка. Але незебпечних ударів по воротах Старцева не було.

А після фінального свистка гравці "Дніпра", висловлюючи своє незадоволення арбітражем, отримали ще одне вилучення. "Відзначився" Денісов.

Прем'єр-ліга. 11-й тур

Харків. ОСК "Металіст"
Головний арбітр:
Олександр Дердо (Іллічівськ)

МЕТАЛІСТ Харків - ДНІПРО Дніпропетровськ - 1:0

Металіст: 1. Старцев, 2. Романчук, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 7. Валяєв (33. Девіч, 72), 8. Едмар, 10. Клейтон Хав'єр, 11. Хосе Соса, 21. Крістальдо (5. Шелаєв, 90), 30. Папа Гуйє, 77. Тайсон (37. Бордіян, 90+3)

Запасні: 29. Горяїнов, 4. Березовчук, 23. Бланко, 71. Ткачов

Дніпро: 27. Лаштувка, 2. Інкум, 4. Кравченко, 5. Мандзюк, 7. Кулаков, 9. Калініч (17. Стрініч, 69), 10. Коноплянка, 14. Чеберячко, 19. Денісов, 20. Боатенг (30. Шахов, 84), 99. Матеус

Запасні: 32. Каніболоцький, 8. Джуліано, 22. Гладкий, 69. Антонов, 88. Льопа

1:0 Тайсон, 87 (Девіч у штрафному майданчику обіграв трьох футболістів "Дніпра", поклав на газон Лаштувку і прострілив уздовж лінії воріт, а Тайсон проштовхнув м'яч у сітку)

Попередження: Євген Коноплянка, 13; Марко Торсільєрі, 18; Дерек Боатенг, 43; Віталій Мандзюк, 63; Віталій Денісов, 75

Вилучення: Віталій Мандзюк, 67; Віталій Денісов (після матчу)

"Ворксла" розібралася з "Волинню" у Полтаві (відео)

Маркевич: чемпіонат України є пріоритетом для "Металіста"