Тотовицький забив найкрасивіший гол 26 туру чемпіонату України

Читачі обрали супергол заключного туру сезону-2015/16.

19 голів було забито у 26-му турі Прем'єр-ліги. А з них редакція програми "Профутбол" на каналі 2+2 обрала п'ятірку претендентів на титул Голу туру.

Кожен переможець туру потрапляє до голосування за Гол місяця, а далі - за Гол року.

Цього разу був унікальний момент, коли ви обирали із голів двох футболістів - динамівця Лукаша Теодорчика та гравця "Зорі" Андрія Тотовицького.

Обидва оформили хет-трики у своїх поєдинках. До голосування потрапили всі три голи Тотовицького та два голи Тео. А переможцем став другий гол Андрія Тотовицького.

Дивись "Профутбол" щонеділі о 21:30.

ЛУКАШ ТЕОДОРЧИК / перший гол

Металіст - Динамо - 1:4 (7')

Тео завершив динамівську атаку точним ударом головою, відкривши рахунок у матчі Металіст - Динамо на 7-й хвилині (1:4).

Топ голи 26 туру УПЛ. Відео першого голу Лукаша Теодорчика

ЛУКАШ ТЕОДОРЧИК / третій гол

Металіст - Динамо - 1:4 (67')

Теодорчик на 67-й хвилині оформив хет-трик. Микита Корзун в центрі поля відібрав м'яч, відпасував на поляка, який вийшовши сам на сам і влучно пробив у ближній від себе кут.

Топ голи 26 туру УПЛ. Відео третього голу Лукаша Теодорчика

АНДРІЙ ТОТОВИЦЬКИЙ / перший гол

Шахтар - Зоря - 2:3 (56')

На 56-й хвилині Пауліньо віддав довгу передачу на Караваєва. Олександр переграв Матвієнка і подав на Тотовицького. Андрій головою пробив у вільний кут воріт, зрівнявши рахунок до 1:1 у матчі Шахтар - Зоря (2:3).

Топ голи 26 туру УПЛ. Відео першого голу Андрія Тотовицького

АНДРІЙ ТОТОВИЦЬКИЙ / другий гол

Шахтар - Зоря - 2:3 (61')

На 61-й хвилиніАндрій вивів Зорю вперед у поєдинку з Шахтарем (3:2 підсумковий рахунок). Він пробив із-за меж штрафного, м'яч рикошетом від суперника залетів у ворота Андрія Пятова - 2:1.

Топ голи 26 туру УПЛ. Відео другого голу Андрія Тотовицького

АНДРІЙ ТОТОВИЦЬКИЙ / третій гол

Шахтар - Зоря - 2:3 (82')

Третій гол хавбека у матчі Шахтар - Зоря (2:3) допоміг луганчанам виграти поєдинок.