Українець виграв Кубок світу з сучасного п'ятиборства

Павло Тимощенко© pentathlon.org
Спорт 28 лютого, 2011, 14:12 1472
Павло Тимощенко з Дніпропетровщини здобув перемогу на першому етапі Кубка світу зі сучасного п'ятиборства.

Українець Павло Тимощенко виграв перший етап Кубка світу зі сучасного п'ятиборства, що проходив у каліфорнійському місті Палм-Спрінгс.

Вже у фехтуванні наш п’ятиборець показав 2-й результат. Конкурентоспроможність у плаванні та конкурі дозволили увійти йому в трійку найкращих, перед останнім видом програми.

У комбінованій естафеті – біг та стрільба, нашому спортсмену не було рівних. 5740 очок і Павло Тимощенко здобуває перше своє золото в кар’єрі на етапах Кубка світу.

"Це здорово, що так гарно розпочато сезон і я зумів виграти свій перший етап Кубка світу. Цього б ніколи не сталося без мого батька – головного тренера в моєму житті та тренерів команди, спасибі їм", - прокоментував свою перемогу Павло Тимощенко.

"Срібло" виборов Адам Мароши з Угорщини, а "бронзу" - Миколай Хаяновський з Білорусії.

Ще двоє українців, які подолали кваліфікаційний відбір – Дмитро та Павло Кірпулянські, завершили змагання на 25-му та 36-му місцях відповідно.

У змаганні жінок Вікторія Терещук у фінальному протоколі стала 12-ю, чемпіонський титул приміряла триразова чемпіонка світу Амелі Казе з Франції.

Вітаємо Павла з гарним початком сезону й бажаємо продовжити успіх на наступних етапах Кубка світу.