Тимощук зіграв у феєричному матчі в Кубку Німеччини (відео)

"Баварія" перемагає© AFP
Спорт 23 грудня, 2010, 10:59 2618
Дев'ять голів, два вилучення і нереалізований пенальті - це матч Кубка Німеччини між "Штуттгартом" і "Баварією".

"Баварія" і "Штуттгарт" подарували глядачам неймовірний матч у 1/8 фіналу Кубка Німеччини - дев'ять голів, два вилучення і нереалізований пенальті. Мюнхенці перемогли з рахунком 6:3.

Причому баварці вирвали перемогу лише на 81-й хвилині за рахунку 3:3. Господарі двічі відігравались, однак втретє їм це не вдалося.

У складі переможців дублем відзначився Мірослав Клозе. По м'ячу забили Андреас Оттль, Томас Мюллер, Маріо Гомес і Франк Рібері. Анатолій Тимощук відіграв увесь матч.

За "Штуттгарт" забивали російський форвард Павло Погребняк (двічі) і Матьє Дельп'єрр. Останній наприкінці зустрічі був вилучений з поля. Також червону картку на 67-й хвилині отримав Халід Булахруз, тож "шваби" догравали матч удев'ятьох.

На 74-й хвилині за рахунку 2:3 воротар "Баварії" Ханс-Йорг Бутт відбив пенальті Гентнера.

Цікаво, що три дні тому команди зіграли у Бундеслізі. Той матч закінчився з рахунком 5:3 на користь мюнхенців. Тож за два матчі команди забили 17 (!!!) м'ячів.