Нападник "Зорі" став автором найкращого голу 11-го туру чемпіонату України

© ФК Зоря
За Владислава Кулача проголосувала абсолютна більшість наших читачів.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує результати голосування за найкращий гол 11-го туру чемпіонату України.

Переможцем став наданик "Зорі" Владислав Кулач, за якого свій голос віддали майже 84% читачів ТСН Проспорт. Він забив свій красивий гол у матчі з "Волинню".

Усі найкрасивіші голи дивись на ТСН Проспорт у розділі Гол Туру.

Спорт 18 жовтня, 12:32
Чемпіонат України-2016/17. 11 тур. Зоря - Волинь. Кулач забив перший гол луганчан у матчі на 39-й хвилині.

СЕРГІЙ СТАРЕНЬКИЙ
Олександрія - Сталь- 2:0 (55')

Топ-голи 11 туру УПЛ. Відео голу Сергія Старенького

Чемпіонат України-2016/17. 11 тур. Олександрія - Сталь - 2:0. Старенький відкрив рахунок на 55-й хвилині.

СТАНІСЛАВ КУЛІШ
Олександрія - Сталь - 2:0 (85')

Топ-голи 11 туру УПЛ. Відео голу Станіслава Куліша

Спорт 18 жовтня, 12:34
Чемпіонат України-2016/17. 11 тур. Олександрія - Сталь - 2:0. Куліш встановив остаточний рахунок зустрічі, забивши на 85-й хвилині.