"Тоттенхем Хотспур" переміг "Мілан" у Лізі чемпіонів (відео)

Крауч приносить перемогу "шпорам"© UK football
Спорт 16 лютого, 2011, 01:11 2728
У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Тотенхем Хотспур" з рахунком 1:0 обіграв "Мілан" на виїзді.

Англійський "Тоттенхем Хотспур" здобув перемогу над "Міланом" у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Гра на "Сан-Сіро" завершилась з рахунком 0:1.

Серйозність намірів "шпор" засвідчив уже перший тайм поєдинку під дощем. Гості провели його дуже впевнено і дисципліновано, не дозволивши "Мілану" створити небезпеку біля воріт Гомеса.

На 19-й хвилині травму отримав основний воротар "Мілана" Крістіано Аббьятті, котрий у зіткненні з Пітером Краучем пошкодив голову та шию. Воротаря винесли з поля на ношах і в гру вступив Марко Амелія.

Загалом, у першому таймі опоненти на двох створили один гольовий момент. За кілька хвилин до перерви Рафаель ван дер Ваарт з лівої пробивав від кута штрафного майданчика, але Амелія парирував м'яч з-під поперечини.

На другу половину гри наставник міланців Массіміліано Аллегрі виставив третього форварда - Алешандре Пато - на допомогу Златану Ібрагімовичу та Робіньо. Але в рахунку ледве не повели гості - на 49-й хвилині ван дер Ваарт запустив "парашута" за комірець Амелії, та м'яч трохи розминувся з "дев'яткою".

З відповіддю "Мілан" не забарився. Навіс Гаттузо замикав головою Маріо Йєпес, але перший номер "шпор" Еурельо Гомес витягнув м'яч із правого верхнього кута. За десять хвилин бразильскому воротареві довелося знову виявляти дива реакції після удару колумбійського захисника "Мілана" - Гомес зіграв блискуче!

Напруження, яким просто-таки була просякнута атмосфера на "Сан-Сіро", не могло не вплинути на запеклість боротьби. Так на 58-й хвилині серйозну травму гомілкостопа отримав Ведран Чорлука, якого після грубого підкату Матьє Фламіні винесли з поля на ношах. Француз відбувся лише попередженням.

А через кілька хвилин "дах" поїхав у ветерана "Мілана" Дженнаро Івана Гаттузо. Міланець після сутички з Краучем біля бокової лінії накинувся на асистента Харрі Реднаппа Джо Джордана, схопивши того за горло і ледь не поваливши на землю. Подібне хамство заслуговувало на червону картку, але Ланнуа не бачив цього епізоду. Тим не менше, Гаттузо отримав свій "гірчичник" і пропустить гру-відповідь.

З кожною хвилиною було зрозуміло, що гра в Лондоні вийде для "россонері" важкою, а після гола Пітера Крауча завдання "Мілана" вбачається вже надскладним.

А пропустили міланці на 80-й хвилині, захопившись облогою воріт Гомеса і проґавивши швидку контратаку. Аарон Леннон підхопив м'яч на своїй половині поля, на крейсерській швидкості пройшов Йєпеса й відпасував на Крауча, котрий холоднокровно вразив порожній кут воріт Амелії - 0:1.

Шанс урятувати гру "Мілан" отримав на останніх компенсованих хвилинах, але удар Робіньо в порожній кут заблокував капітан гостей Майкл Доусон. Іще раз трибуни "Сан-Сіро" зойкнули в розпачі, коли рефері скасував гол Ібрагимовича ударом через себе, забитий після порушення шведом правил. Перед ударом Златан штовхнув захисника.

0:1 - і 9-го березня "Мілану" потрібно створити диво на "Уайт-Харт Лейн".

Зауважу, що після фінального свистка запальний Гаттузо пішов в атаку на все того ж Джордана, і лише несамовиті дії одноклубників Івана не дозволили штовханині перейти у масову бійку.