16.Тарасовс (4.Дубра, 46')
18.Фертовс (17.Зюзінс, 46')
19.Ягодінскіс
20.Куракінс (2.Максименко, 46')

90+1'   ого! ГООООЛ! Латвія зрівнює рахунок! Максименко головою пробив Бойка.
90'   хвилину компенсував головний арбітр
89'   гімн України на "Арені-Львів". За традицією!
84'   Коноплянка невдало пробив із хорошої позиції. Здивовані всі. Ярмоленка заблокували з усіх боків і динамівець знайшов продовження атаки через Женю. Здається і сам дніпрянин був у шоці зі свого удару.
 77'    Бойко надійно зіграв, вискочивши на зустріч Вішняковсу.
75'   чергову атаку синьо-жовтих завершив дальнім ударом Анатолій Тимощук. Голкіпер зреагував.
68'   ооох, Безус! Зовсім крапельку не вистачило Ромі, щоб зробити рахунок 2:0. Вчасно відгукнувся на простріл, але зверху на ворота впала сфера.
65'   Колінько відмінно грає, знімає сферу з голови Кравця, на якого цілився свої навісом з лівого флангу Шевчук
62'   Федецький! У голкіпера пробив Артем, якого вивів еа ударну позицію Тимощук. А Анатолію днями виповнилося 36 років. Хотів у подарунок перемогу "старожил".
61'   Шабала не вистачило сантиметрів якихось, щоб дотягнутися до м'яча після класної передачі партнера. Найбезпечніший момент латвійців у другому таймі.
59'   Гусєв йде з поля. Коноплянка змінює його. "Арена-Львів" скандує "Гусєв-Гусєв".
58'   всі атаки українців ідуть через Ярмоленка. Андрія зустріли стовпом оборонці, і динамівець відійшовши назад, випустив в атаку Безуса. Роман прострілив - а протилежній стійці ніхто не дістав сферу, засильно.
55'   черговий штрафний для латвійців - Безус у стінці прийняв на себе удар
52'   Гусєв блискавкою промчав лівим флангом, змістився ближче до центра і перевів на Ярмоленка. андрій Хотів сходу пробити, вийшло не дуже.
49'   викручував Ярмоленко подачу на Рибалку, ліворуч Гусєв намагася добігти до м'яча, але не встиг Олег.
46'   ну і пішли заміни. У нашій команді Рибалка змінив Гармаша. А у гостей одразу чотири свіжих гравців на полі - Максименко, Дубра, Зюзінс та Алексейс Вішняковс.
46'   ДРУГИЙ ТАЙМ
    Заслужено веде у рахунку збірна України, яка вичавила зі своїх моментів гол на 35-й хвилині. Ярмоленко низом пробив Колінька.
45'   ПЕРЕРВА.
43'   ай, Ярмоленко, ай красава. Яку скидку зробив головою! Горкшс встиг кінчиком бутси дотягнутися до сфери.
41'   Бойко кулаками відбив потужну гармату Лайзанса.
37'   удар Ракицький зі штрафного полетів над воротами.
    Гусєв прорвася лівим флангом, прострілив, Колінько відбив сферу перед собою, а там Ярмоленко закотив сферу у сітку.
35'   ГООООЛЛЛ!!!! А ось і він!
34'   а гол назріває. Два мега момента - Ягодінскіс спершу випередив Кравця у боротьбі за м'яч після класної передачі Ярмоленка. У другій хвилині атаки Федецький цілився під ліву стійку, Колінько парирував!
28'   ще один штрафний латвійців завершився, як і перший - нічим.
22'   Ракицький вивів Ярмоленка на ударну позицію, де Куракінс влетів у ноги Андрію. Арбітр промовчав. На повторі ж видно - пенальті.
21'   масовано захищаються латвійці. А нашим би більше зубатості не завадило б.
20'   Ярмоленка закрили двоє оборонці, Андрій віддав на Тимощуа. Анатолій сходу пробив - оборонці постелилися під удар, після чого м'яч забрав глкіпер.
17'   Ярмоленко із правого франгу закидував на у штрафний на Кравця, Колінько вибіг із воріт перехопив м'яч.
15'   Ягодінскіс обриває у стрибку небезпечну передачу у самий вир подій у штрафному.
14'   сфера після серії рикошетів від ніг гравців опинився у Кравця, арбітр не свистить про оффсайд, та й Артем м'яча вртатив.
10'   стандарт у латишів. Пішов навіс на дальню стійку, і мяч пролетів за межі поля повз усіх гравців.
7'   Ярмоленко у центрі штрафного накрутив двох захисників, віддав пас на Кравця, якому не вдалося зачепитися за м'яч.
5'   ну і як же без народної про Путіна. Ехом роздається пісня українських ультрас.
2'   збірна України контролює м'яч і починає гру із пресингу.
21:00   ПЕРШИЙ ТАЙМ
20:55   а тепер заспівала "Арена-Львів"! Наш, "синьо-жовтий", гімн. І футболісти, красені!
20:55   слухаємо гімни. Починаємо із гостей.
20:54   команди вже виходять на поле. Порожніють трибуни Арени-Львів. Проте, це ж Львів, то ж чекаємо шаленої підтримки у будь-якому випадку.
20:53   за кілька хвилин розпочнеться матч Україна - Латвія.
  А спортивний директор команди Маріс Верпаковскіс - в обох спарингах.
  Цікаво, що головний тренер латвійців Мар'янс Пахарс брав участь у якості гравця у першій зустрічі з українцями.
  У першому поєдинку забив Олександр Мелащенко, у другому - нинішній експерт програми "Профутбол" на каналі 2+2 Максим Калініченко.
  Перший матч відбувся у серпні 2001 року в Ризі, а другий - у Києві в квітні 2003-го.
  В обох іграх з мінімальним рахунком перемогли "синьо-жовті".
  До цього команди лише двічі зустрічалися між собою. Причому, в обох випадках – у товариських матчах.
-   Також не допоможе збірній капітан "Дніпра" Руслан Ротань. Хавбек, за домовленістю клубу та тренерського штабу національної команди, поїхав на кубковий матч із "Чорноморцем" (1 квітня/Київ).
-   Натомість його одноклубник Артем Кравець, який отримав розсічення брови у Севільї, у повній бойовій готовності.
-   Також не зіграє динамівець Євген Хачеріді, який отримав пошкодження у поєдинку з іспанцями.
-   Операцію переніс захисник "Динамо" Микита Бурда. Чекає на операцію форвард "Дніпра" Роман Зозуля.
-   Перед "товарняком" у Львові "синьо-жовті" зазнали втрат.
-   Чотири дні тому наші збірники відкрили рік поразкою від збірної Іспанії у відборі на Євро-2016 (0:1).
-   Сьогодні збірна України проведе перший товариський матч 2015 року.