Травма завадила Усику вийти на фінальний бій Кубка світу

Спорт 15 грудня, 2008, 13:55 661
Олександр Усик не вийшов на фінальний бій у ваговій категорії до 91 кг на Кубку світу проти кубинця Осмая Акоста Дуарте через травму плечового суглоба.

У Москві скінчився розіграш першого особистого Кубка світу з боксу. З трьох українських учасників до трійки призерів зміг потрапити лише Олександр Усик.

Він у першому поєдинку переміг Ейчина Алізаде з Азербайджану, потім Міхая Мунтяну з Молдови, а на фінальний бій проти кубинця Осмая Акоста Дуарте не зміг вийти через травму плеча.

Нагадаємо, що Роман Капітоненко в категорії понад 91 кг у чвертьфіналі програв з рахунком 8:10 хорвату Марко Томашовичу, а Василь Ломаченко, який повинен був виступати в категорії до 57 кг, через травму відмовився від участі у турнірі.

Переможці першого особистого Кубка світу в кожній з вагових категорій одержали по 10 тисяч доларів призових.

Кубинці везуть з Москви шість медалей найвищого ґатунку – Янкель Леон Аларкон (до 54 кг), Ідель Торьєнте (до 57 кг), Іглесіас Сотолонго (до 64 кг), Карлос Банті Суарес (до 69 кг), Осмай Акоста Дуарте (до 91 кг), Асе Роберт Альфонсо (понад 91 кг).

Три перемоги здобули російські боксери – Міша Алоян (до 51 кг), Альберт Селімов (до 60 кг) та Артур Бетербієв (до 81 кг). Переможцями Кубка світу також стали Гарі Танамор (Філіппіни, до 48 кг) та Андронік Хакобян (Вірменія, до 75 кг).

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / Наш спорт / К.К.