Тренер "МанСіті" зізнався, що "Динамо" змусило його понервувати

Пеллегріні ще не святкує вихід у чвертьфінал. / Фото: Reuters

Пеллегріні вважає, що не все ще вирішено у протистоянні.

Керманич "Манчестер Сіті" Мануель Пеллегріні проаналізував перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти "Динамо".

Англійці перемогли у Києві з рахунком 3:1.

"Цей матч можна розділити на дві частини. У першому таймі ми забили два голи і створили ще кілька моментів. Але після перерви "Динамо" дуже додало, забило гол і змусило мене понервувати.

На щастя, Джо Харт зробив вирішальний сейв, коли суперники могли зрівняти рахунок. А в підсумку ми ще й забили в кінцівці", - цитує Пеллегріні сайт УЄФА.

Попри результат тренер вважає, що нічого ще не вирішено.

"Найгірше, що ми можемо зробити, це вирішити, що справу зроблено після гостьової перемоги з рахунком 3:1.

Ми повинні пам'ятати, що нам протистоїть дуже сильна команда. У нас чудові шанси пройти далі, але для цього треба добре зіграти і в матчі-відповіді", - наголосив чилієць.

Матч-відповідь відбудеться у Манчестері 15 березня. "Динамо" треба забивати мінімум три м'ячі.