Тренер "Зорі" про поразку від "Легії": Потрібно витримати цей удар

Вернидуб розповів, як треба зіграти у Варшаві. / Фото: ФК Зоря

Вернидуб не робить трагедії і розраховує краще підготуватися до Варшави.

Головний тренер луганської "Зорі" Юрій Вернидуб прокоментував прикру поразку від польської "Легії" у першому матчі плей-офф Ліги Європи.

"Хвилин 30 грали у свій футбол, проводили нормальні атаки, потім сумбур розпочався. Програли центр поля.

У другому таймі поспішати кудись почали. Пропустили непотрібний м'яч. Потрібно витримати і цей удар.

Є ще матч-відповідь. Футбол непередбачуваний. Головне підготуватися і вийти 27 числа.

Останні 15 хвилин повністю втратили контроль м'яча. "Легія" могла забити ще, там і поперечина була... Хоча ми теж могли забити. Потрібно тримати цей удар.

Що потрібно зробити, щоб краще зіграти у Варшаві? Потрібен контроль м'яча, додати в агресії, не давати супернику вільно розігрувати. Стільки помилок. Чайковський, Гордієнко... треба брати себе в руки і не допускати таких помилок", - сказав Вернидуб в коментарі каналу "Футбол2".

"Зоря" програла полякам з рахунком 0:1. Матч у відповідь відбудеться в наступний четвер, 27 серпня.

Нагадаємо, перед матчем відзначилися ультрас "Легії". За день до гри вони влаштували бійню з фанатами "Динамо", а перед поєдинком влаштували дебош в центрі Києва.