Супергол 16-го туру Прем'єр-ліги забив футболіст "Зірки"

Дмитро Білоног (ліворуч)© ФК Зірка
Дмитро Білоног набрав найбільшу кількісь голосів читачів ТСН Проспорт.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 оголошує результати голосування за найкращий гол 16-го туру чемпіонату України.

Майже 50% ваши голосів отримав гол півзахисника "Зірки" Дмитра Білонога у матчі з "Чорноморцем".

Він автоматично побореться за звання автора найкращого голу листопада.

Усі круті голи УПЛ дивись на сторінці ТСН Проспорт у розділі Гол туру.

Спорт 30 листопада, 15:28
Чемпіонат України-2016/17. 16 тур. Сталь - Ворскла - 0:1. Єдиний гол Павла Ребенка на 89-й хвилині приніс полтавчанам довгоочікувану перемогу.

ДМИТРО БІЛОНОГ

Чорноморець - Зірка - 2:1 (3')

Топ-голи 16 туру УПЛ. Відео голу Дмитра Білонога

Спорт 30 листопада, 15:27
Чемпіонат України-2016/17. 16 тур. Чорноморець - Зірка - 2:1. Дмитро Білоног відкрив рахунок у матчі на 3-й хвилині. Цей гол став єдиним для Зірки у поєдинку.

ЖЕЛЬКО ЛЮБЕНОВИЧ

Карпати - Зоря - 2:2 (90')

Топ-голи 16 туру УПЛ. Відео голу Желько Любеновича

Чемпіонат України-2016/17. 16 тур. Карпати - Зоря - 2:2. Желько Любенович зрівняв рахунок на 90-й хвилині, врятувавши одне очко луганчан.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.