Три гри – три поразки

Спорт 15 жовтня, 2007, 10:51 248
Гандболісти запорізького "ЗТР" програли у Лізі чемпіонів третій поєдинок поспіль – цього разу вони вдома поступилися німецькому "Гамбургу".

"ЗТР" - "Гамбург"
Наш спорт
Фрагмент поєдинку гандбольної Ліги чемпіонів "ЗТР" - Гамбург".
І третій поєдинок групового етапу гандбольної Ліги чемпіонів для запорізького клубу "ЗТР" не увінчався успіхом. Домашній матч проти німецького "Гамбурга" запоріжці програли - 24:28 (14:15).

Тренери "Гамбурга" перед матчем згадували, як минулого року в третьому раунді Кубка Кубків їх команда програла в Запоріжжі 27:24, і запевняли що минулих помилок вони не повторять.

Гра почалася в рівній і непоступливій боротьбі. За рахунку 6:6 гостям вдалося надійніше зіграти в обороні, і німецький клуб пішов у відрив - 11:15. Запоріжці під завісу тайму змогли скоротити відставання до мінімуму, а в другому таймі зрівняти рахунок і вийти вперед (20:19).

Однак "Гамбургу" вдалося добути важливу перемогу завдяки виходу на майданчик досвідчених Гійома Жілля (Франція) та Ганса Ліндберга (Данія).

Найрезультативнішим у складі запорізької команди став Сергій Онуфрієнко. На його рахунку 8 м'ячів.

Попереду у "ЗТР" ще три гри. Наступний матч українські гандболісти проведуть вдома 11 листопаду. Суперником запоріжців буде "Виборг" з Данії.