Ціна перемоги "Динамо" над ФК "Львів" - травма Михалика

Бадр Ель-Каддурі не часто забиває голи у складі "Динамо"© УНІАН
Спорт 10 листопада, 2008, 10:13 886
У заключному матчі 14-го туру української Прем'єр-ліги лідер першості – київське "Динамо" – виграло у ФК "Львів" з рахунком 1:0.

Непросто далася перемога клубу Юрія Сьоміна над ФК "Львів" у неділю. Зробити результат господарі могли вже у дебюті зустрічі. Спочатку Алієв небезпечно пробивав зі штрафного, а вже за кілька хвилин суддя призначив пенальті, якого насправді не було. Перший удар Алієва парирував голкіпер, а на добиванні Олександр зіграв незграбно, запоровши момент.

Динамівці зрозуміли, що місто Лева свої редути за так не здасть і почали планомірну осаду. І Мілевський, і Бангура мали нагоду аби відкрити рахунок ще у першому таймі.

Той самий сценарій команди писали і по перерві – "Динамо" атакує, "Львів" огризається. В одному з ігрових моментів травми зазнав ключовий гравець захисту "Динамо" Михалик, і, скоріш за все, ще довго не допоможе своїй команді.

Виграти цей бій стало справою честі. Динамівці окупували ворожу штрафну зону, але плямистий вперто не ліз у ворота. Аж поки до справи не взявся Бадр Ель-Каддурі. Саме він виявився першим на добиванні після подачі кутового і влучив у ворота з дальньої дистанції. 1:0 – перемога "Динамо" ціною травми Михалика.

Цього ж дня "Ворскла" обіграла на виїзді "Чорноморець" завдяки голу Кравченка, а "Металіст" засмутив у Кривому Розі "Крив бас" – 3:1.

У суботу в дербі "металургів" донеччани переграли запоріжців – 2:1, а донецький "Шахтар" святкував перемогу у Сімферополі – 2:0.

В інших матчах цього туру "Карпати" здобули бойову перемогу над "Арсеналом" – 3:2, "Зоря" виграла в "Іллічівця" – 2:1, а ФК "Харків" поступився "Дніпру" – 0:2.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.