ЦСКА переміг у московському дербі

Валерій Газзаєв© championat.ru
Спорт 28 жовтня, 2008, 14:42 611
Команда Валерія Газзаєва закріпилася на другому місці російської прем'єр-ліги, обігравши столичне "Динамо" – 3:1.

В останньому матчі 26-го туру російської Прем’єр-ліги зустрілися друга і третя команди першості. Аби зберегти за собою хоч якісь шанси наздогнати лідируючий "Рубін", підопічні Валерія Газзаєва мали будь-що здобувати три очки.

Почин для перемоги армійці зробили вже на 7-й хвилині матчу. Найкращий бомбардир першості Вагнер Лав заробив штрафний, а Сергій Ігнашевич з другої спроби вколотив м’яч у сітку воріт Карчемаркаса.

Надалі прийшла черга за бразильцем. На початку другого тайму він забив головою після подачі Мілоша Красіча з правого флангу – 2:0. Але ЦСКА на цьому не зупинився. На 71-й хвилині вихід сам на сам реалізував Юрій Жирков, якого на ударну позицію вивів один з найкращих асистентів армійців Алан Дзагоєв.

Динамівці, створивши кілька моментів зусиллями Олександра Кокоркіна та Дмитра Хохлова, у підсумку спромоглися на єдиний гол під завісу матчу – відзначився австралієць Люк Вілкшир.

Тож, 3:1, і ЦСКА здобуває важливу перемогу, набираючи 50 очок. Втім, як і раніше від казанського "Рубіна" підопічних Газзаєва відділяє 7 пунктів. Армійці ще зберігають теоретичні шанси на золото, але на них чекає непросте завершення чемпіонату. У передостанньому турі 16 листопада ЦСКА з’ясує стосунки з "Рубіном" в очному протистоянні.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.