Турецька команда забила 12 голів за 30 хвилин

Турки забили 12 голів за 30 хвилин© Архів
Спорт 30 квітня, 2009, 14:40 1242
В матчі аматорської ліги чемпіонату Туреччини команда "Шіран Караджаспор" забила 12 голів за 30 хвилин.

Федерація футболу Туреччини (ФФТ) дискваліфікувала клуби "Келкіт Хуррійетспор" і "Шіран Караджаспор", які виступають в одній з аматорських ліг Туреччини.

ФФТ прийняла таке суворе рішення, провівши розслідування після скарги одного з фаворитів ліги "Кесеспора". Дискваліфікація пов'язана з навмисним програшем "Келкіт Хуррійетспора" "Шіран Караджаспору" з рахунком 2:12.

Претендент на чемпіонство "Шіран Караджаспор" в першому таймі гостьового матчу з "Келкіт Хуррійетспором" пропустив два голи. У зв'язку з тим, що в перерві сторони досягли домовленості, у другому таймі сталася небачена подія. Незважаючи на те, що "Шіран Караджаспор" мав на одного гравця менше, цей клуб за 30 хвилин забив 12 голів.

Завдяки перемозі з рахунком 12:2 ця команда наздогнала по очкам свого основного конкурента "Кесеспор", а по різниці м'ячів обійшла його.

У ТФФ виникли підозри з приводу результату зустрічі і вона провела розслідування, в результаті якого було доведено, що команди досягли домовленості.

Тому клуби "Келкіт Хуррійетспор" і "Шіран Караджаспор" позбавлені права участі в сезоні 2009/10. "Кесеспор", таким чином, виграв лігу, і в наступному чемпіонаті буде виступати в більш сильній лізі.

Лікарі врятували Аршавіна для "Арсеналу"