У "Барселони" стовідсотковий показник у Лізі чемпіонів

Спорт 23 жовтня, 2008, 10:35 271
Іспанська "Барселона" на виїзді розгромила швейцарський "Базель" у 3-у турі Ліги чемпіонів, здобувши третю перемогу поспіль у групі С.

Матч групи С Ліги чемпіонів "Базель" – "Барселона" завершився з рахунком 5:0 на користь підопічних Хосепа Гвардьоли.

Ліонель Мессі поклав початок екзекуції вже на 4-й хвилині, незабаром відзначилася молодь "Барселони" в особі Бояна Кркіча і Серхі Бускетса, який забив свій перший гол у Лізі чемпіонів. Одразу по перерві дубль оформив Кркіч, а ще один гол забив кращий футболіст Євро-2008 Хаві.

Донецький "Шахтар", як ми вже повідомляли, поступився вдома лісабонському "Спортингу" – 0:1.

Лідер групи А лондонський "Челсі" з рахунком 1:0 переграв на "Стемфорд Брідж" італійську "Рому". На 77-й хвилині ударом головою вразив ворота римлян капітан "аристократів" Джон Террі.

Також з мінімальною перевагою здолав суперника і французький "Бордо", що переміг румунський ЧФР завдяки автоголу гостей.

"Інтер" у Мілані скромно переміг кіпрський "Анортосіс" – 1:0. Незадовго до перерви Златан Ібрагімовіч кинув у прорив по лівому флангу Майкона, який навісив у штрафну на Адріано, який спрямував м'яч у сітку головою метрів з п'яти.

В Афінах грецький "Панатінаїкос" не втримав переможний рахунок у матчі з бременським "Вердером" – 2:2. На гол Пера Мертезакера господарі відповіли двома м'ячами Вангеліса Манціоса, але відсвяткувати перемогу в результаті все ж таки не зуміли. Вирішальне слово залишилося за Уго Алмейдою, який забив третій гол головою у цій зустрічі і відновив рівновагу. Німецький клуб завершив внічию усі три свої матчі в нинішній Лізі чемпіонів.

Сімао Самброза на 83-й хвилині врятував мадридський "Атлетико" від поразки у матчі з "Ліверпулем", який вів у рахунку більше години ігрового часу після швидкого гола Роббі Кіна – нічия 1:1.

У матчі аутсайдерів групи D голландський ПСВ набрав перші очки, в Ейндховені перемігши французький "Марсель" завдяки дублю Данні Куверманса – 2:0.