У Брюсселі нас чекає важка гра – Луческу

Луческу жалкує, що його команда пропустила.© ФК Шахтар
Головний тренер "Шахтаря" прокоментував перемогу в першому матчі 1/8 Ліги Європи над "Андерлехтом".

Головний тренер "Шахтаря" Мірча Луческу поділився враженнями від перемоги над "Андерлехтом"  у першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи.

"Непроста гра, але ми заслужили цю перемогу.Провели дуже хороший перший тайм, і хоча у другому відчувалася відсутність Тайсона, але все одно гравці впоралися з завданням і забили ще. Сьогодні пропустили далеко не обов'язковий гол, і 3:0 було б набагато краще ніж 3:1. Ми трохи здали фізично у другому таймі, оскільки виконали величезну роботу у перші 45 хвилин.

Тайсон? Подивимось, що з ним. Завтра-післязавтра дізнаємося точно.

Сьогодні ми виграли 3:1, але в Брюсселі нас чекає важка гра. Вони хороша, сильна команда.Будем сподіватися, що у нас через тиждень будуть готові і Тайсон, і Степаненко. Дякую публіці, яка нас гарно підтримувала, ми це відчували," – розповів румунський наставник.

Нагадаємо, перший м'яч у грі забитий Тайсоном став для "Шахтаря" 300-м за час виступів команди у єврокубках.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ТК Футбол / М.П.