У матчі всіх зірок НХЛ закинули 21 шайбу (відео)

У ніч на 31 січня відбувся Матч всіх зірок НХЛ© turnir.ua
Спорт 31 січня, 2011, 10:20 1282

У ніч на 31 січня відбувся 58-й Матч зірок НХЛ. Команда шведа Нікласа Лідстрема здобула перемогу над командою канадця Еріка Стаала з рахунком 11:10.

На початку матчу команда Стаала стрімко повела в рахунку 4:0, однак суперник ще у першому періоді відповів чотирма влучними кидками.

У другому періоді хокеїсти закинули п'ять шайб і в рахунку повела команда Лідстрема. А у заключній 20-хвилинці команди закинули ще по чотири шайби.

Найкращий показник у Нікласа Лідстрема (+7). Найбільше кидків по воротах (7) здійснив Ерік Стаал.

Відзначимо, що Матч всіх зірок НХЛ пройшов під незвичним форматом. Команди представляли собою не збірні Західної та Східної конференції, а також не об'єднану команду США і Канади проти іншої частини світу.

Стартова п'ятірка і воротар матчу зірок були визначені голосуванням уболівальників. Ще 36 учасників матчу вибрав департамент хокейних операцій НХЛ. Інших учасників команди відібрали капітани.