У Маямі відбулась головна спортивна подія США (відео)

Super Bowl. "Нью-Орлеан Сейнтс" - "Індіанаполіс Колтс" - 31:17© AFP
Спорт 8 лютого, 2010, 15:41 1162
Володарем головного трофею з американського футболу стала команда "Нью-Орлеан Сейнтс".

В неділю, 7 лютого, у Маямі відбувся матч за Суперкубок Національної футбольної ліги (NFL), так званий Super Bowl.

Володарем головного трофею з американського футболу стала команда "Нью-Орлеан Сейнтс", що обіграла "Індіанаполіс Колтс" з рахунком 31:17.

Ключовий момент зустрічі відбувся, коли за рахунку 24-17 на користь "Сейнтс" помилку в передачі припустився лідер "Колтс" квотербек Пейтон Меннінг, що вважається одним з найбільших американських футболістів. За три хвилини до кінця фінальної чверті корнербек "Сейнтс" Трейсі Портер перехопив пас Меннінга і зробив тачдаун, встановивши остаточний рахунок у матчі.

Найціннішим гравцем зустрічі був визнаний квотербек" Сейнтс" Дрю Бріс, який віддав 32 успішні передачі своїм партнерам. Таким чином, Бріс повторив попередній рекорд Суперкубка за цим показником.

"Сейнтс" виграли цей трофей вперше за свою 43-річну історію. Для "Колтс" цей фінал став уже четвертим, а володарями Суперкубка вони ставали двічі: в 1970 і 2006 роках.

Super Bowl, в якому зустрічаються команди-переможці регулярних чемпіонатів двох конференцій - Американської футбольної конференції та Національної футбольної конференції, вважається головною спортивною подією США. Вирішальний матч транслюється по центральних телеканалах, а аудиторія події налічує мільйони осіб.

СуперОвечкін створив диво у матчі НХЛ (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.