У НХЛ відбулася супердуель Овечкін - Малкін

Олександр Овечкін© AFP
Спорт 22 січня, 2010, 11:35 1185
У НХЛ відбулася дуель російських суперзірок Олександра Овечкіна і Євгена Малкіна.

У Національній хокейній лізі (НХЛ) відбулася дуель російських суперзірок Олександра Овечкіна ("Вашингтон Кепіталс") і Євгена Малкіна ("Піттсбург Пінгвінс"), переможцем якої вийшов Овечкін. А "столичні" добилися переконливої виїзної перемоги над "пінгвінами" з рахунком 6:3.

Овечкін забив два голи і зробив результативну передачу, а Малкін вдало асистував партнерам (три результативні передачі). Українець Руслан Федотенко результативними діями у складі "пінгвінів" не відзначився.

Варто додати, що перевагу по ходу матчу мали обидві команди. "Піттсбург" двічі вів у рахунку, проте кожного разу гості зрівнювали рахунок. Ключовий момент зустрічі настав на 17-й хвилині другого періоду, коли за рахунку 3:2 на користь господарів свою першу шайбу в матчі забив Олександр Овєчкін.

Надалі "Вашингтон" вийшов вперед, збільшив свою перевагу в рахунку і довів зустріч до перемоги. Заключну шайбу в матчі закинув на останній хвилині все той же Овечкін.

У сезоні 2009/2010 "Вашингтон Кепіталс" і "Піттсбург Пінгвінс", які вважаються головними претендентами на Кубок Стенлі, зустрілися вперше. Експерти відзначають, що після цієї перемоги у команди Овечкіна є всі шанси стати власником головного хокейного трофея Північної Америки.

Російські хокеїсти влаштували побоїще на льоду (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / А.Р.