У Овечкіна збився приціл у Кубку Стенлі

У Овечкіна збився приціл© AFP
Спорт 16 квітня, 2010, 13:55 876
"Вашингтон" поступився у овертаймі "Монреалю", "Баффало" здолало "Бостон", а "Ванкувер" у овертаймі дотиснув "Лос-Анджелес".

За океаном набирають хід баталії за Кубок Стенлі. У пятницю у боротьбу вступили ще 6 клубів.

Сенсація трапилась у Вашингтоні. Столичні хокеїсти поступились вдома "Монреалю Канадієнс" - 2:3. Капітан "столичних" і один із найрезультативніших гравців НХЛ Олександр Овечкін не наніс жодного кидка в площину воріт суперника. До цього матчу Овечкін жодного разу за всю свою кар'єру не завершував матч плей-офф без кидків по воротах.

Основний час матчу закінчився внічию, а переможну шайбу форвард "Монреаля" Томаш Плеканек закинув на 14-й хвилині овертайму.

"Баффало Сейбрс" на домашній арені здобули перемогу над "Бостон Брюінс" з рахунком 2:1.

Останнім матчем дня стала зустріч між "Ванкувер Кенакс" і "Лос-Анджелес Кінгс". В основний час переможця виявити не вдалося. Суперники забивали тільки в другому періоді і забили за 20 хвилин по дві шайби. Підсумок матчу підвів нападник "Ванкувера" Мікаель Самуельссон, який оформив дубль на дев'ятій хвилині овертайму.