У швейцарців є усі шанси на виграш хокейної ЛЧ

Ігровий момент матчу "Металург" - "Цюрих" (Фото з сайту championshockeyleague.com)
Спорт 22 січня, 2009, 09:58 950 1
Переможець хокейної Ліги чемпіонів визначиться за тиждень у Цюриху – перший матч між "Металургом" та "Цюрихом" закінчився внічию. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Питання про те, яка команда виграє перший розіграш хокейної Ліги чемпіонів, залишається відкритим. Перший фінальний матч цього турніру між командами "Металург" (Магнітогорськ, Росія) та "Цюрих" (Цюрих, Швейцарія) закінчився внічию – 2:2.

Суперники зустрілися на льоду чинного володаря Кубку європейських чемпіонів у Магнітогорську. Сенсаційне відкриття турніру зі Швейцарії, "Цюрих" у першому періоді приголомшив "магнітку" двома голами, авторами яких стали Жан-Гі Трудель та Адріан Вішер. Такий рахунок протримався аж до середини третього періоду.

На 51-й хвилині "Цюрих" міг забити і втретє, але Ян Елстон, виконуючи буліт, не зміг пробити Іллю Проскурякова. Практично одразу після цього епізоду магнітогорці одну шайбу відіграли – Віталій Атюшов невідпорно кинув від синьої лінії – 1:2.

Розв’язка матчу відбулася на його останній хвилині. Томаш Ролінек увійшов у зону "Цюриха" і вистрілив по воротам швейцарців – Арі Суландер з кидком не впорався.

Хто стане першим переможцем хокейної Ліги чемпіонів з’ясується за тиждень у Швейцарії. Команда, яка виграє матч-відповідь, отримає жаданий кубок. У випадку нічиєї, тріумфатора турніру визначить серія булітів.