У США відбулася головна спортивна подія року

Спорт 3 лютого, 2009, 09:34 553
У фінальному матчі NFL "Піттсбург Стілерз" перемогли "Арізону Кардіналз" з рахунком 27:23, завоювавши чемпіонський Кубок вшосте.

Гірнича столиця Сполучених Штатів Піттсбург святкує перемогу – команда з цього міста відтепер є найтитулованішою в Національній Лізі з американського футболу (NFL).

Вчора вночі "Пітсбург Стілерз" здобули перемогу над "Арізоною Кардіналз" у Супербоулі (фінал NFL) – головної спортивної події року у Сполучених Штатах.

Початок зустрічі був за "Піттсбургом". У другій чверті вони вели у рахунку 10:7; крім того наприкінці п’ятнадцятихвилинки Джеймс Харрісон зумів перехопити м’яч, продертися крізь гравців "Арізони" й зробити "тач-даун" за секунду до перерви!

На відпочинок команди пішли за рахунку 17:7, а одразу по перерві Джефф Рід забив так званий "філд-гол", і перевага "Стілерз" стала вже 13 очок – 20:7.

Проте "Арізона" проявила дива мужності й характеру. Неймовірно, але в останній чверті "Кардинали" зуміли зробити "сейфіті" та реалізувати два "тач-дауни". І за дві з половиною хвилини до закінчення основного часу вони були вже попереду – 23:20!

Однак, 43-й Супербоул завершився драматично. "Піттсбург", за який, до речі, вболіває президент США Барак Обама, пішов вперед, і за тридцять п’ять секунд до фінальної сирени футболісти "Стілерз" зуміли-таки провести "тач-даун" і вирвати перемогу у найкращому фіналі за останнє десятиріччя – 27:23!

Отож, "Піттсбург" вшосте здобув чемпіонський Кубок і став найтитулованішою командою NFL.