У "Валенсії" буде новий тренер

Кіке Санчес Флорес (Фото - Getty Images)
Спорт 29 жовтня, 2007, 17:16 714
Після поразки від "Севільї" в матчі 9-го туру Прімери головний тренер клубу "Валенсія" Кіке Санчес Флорес був відправлений у відставку.

Через декілька годин після поразки розгрому від "Севільі" (0:3) в матчі 9-го туру чемпіонату Іспанії з футболу відбулося екстрене засідання ради директорів "Валенсії".
На ньому було ухвалене рішення відправити у відставку головного тренера команди Кіке Санчеса Флореса

Тимчасово виконувати обов'язки наставника "кажанів" буде тренер другої команди Оскар Фернандес

А вже сьогодні з'явилося повідомлення, що "Валенсію" може очолити італійський тренер Марчелло Ліппі, який виграв зі своєю збірною чемпіонат світу 2006 року.

Після закінчення чемпіонату світу Ліппі пішов зі збірної Італії і дотепер не повернувся до тренерської роботи. Пропозицію італійцю зробив президент "Валенсії" Хуан Солер, але Ліппі поки не дав остаточної відповіді.

Після поразки від "Севільі" "Валенсія" посідає четверте місце в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії, відстаючи від лідира, мадридського "Реала", на чотири очки.

Королівський клуб в неділю набрав чергові три очки, обігравши на своєму полі "Депортиво" з рахунком 3:1.

Поєдинок почався з холодного душу для мадридистів. Хіско проскочив по флангу непоміченим, примусив Метцельдера помилитись і запустив м'яч в сітку воріт. Проте вже через 6 хвилин рахунок був 1:1 - Ван Ністельрой заробив пенальті, і сам його реалізував.

Ближче до закінчення поєдинку "Реал" притиснув суперника до його воріт і, нарешті, досяг свого. На 79-й хвилині після пасу Гуті відзначився Рауль, через хвилину гравець "Депортіво" Серхіо залишив свою команду в меншості, а на 89-й хвилині Робіньо з пасу все того ж Гуті підвів підсумок матчу – 3:1.

"Барселона" без проблем розібралася з клубом "Альмерія" – 2:0 (Анрі, Месси), вийшовши на друге місце в турнірній таблиці чемпіонату, а ось "Вільярреал", який посідав перед матчем з "Сарагосою" 3-е місце, поступився в гостях супернику з розгромним рахунком – 1:4.

Втім, "Вільярреал" вважається останнім часом в Прімері самою непередбачуваною командою, отже наврядчи варто дивуватися з цього результату.