Українці провалили чемпіонат світу з водних видів спорту

Ігор Борисик показав найкращий результат серед українців© AFP
Спорт 3 серпня, 2009, 11:31 2583
Українці залишились без нагород на чемпіонаті світу з водних видів спорту, що завершився 2 серпня у Римі.

В Римі завершився чемпіонат світу з водних видів спорту. Останні комплекти нагород розіграли плавці.

Як і в інших трьох видах – стрибки у воду, синхронне плавання та плавання на відкритій воді – українці, вперше з 1994 року завершили світовий форум без медалей.

Відтак першість світу ми провалили.

Найкращим на водних доріжках Риму став результат Ігоря Борисика на його коронній дистанції 100 м брасом, який посів 5-е місце. Серед жінок найкраще виступила юна 14-річна Дар’я Зевіна, на дистанції 200 м на спині українка стала 14-ю.

Медальний же залік з плавання прогнозовано виграла збірна США, в їх активі 22 нагороди.

Зазначимо, що Україну на чемпіонаті світу представляли 25 спортсменів.

Варто відзначити, що найтитулованіший спортсмен планети 14-разовий олімпійський чемпіон американський плавець Майкл Фелпс завоював чергову порцію золотих нагород і став 22-разовим чемпіоном світу.