Україна - Англія - 1:0. Ми перемогли родоначальників футболу

Україна - Англія - 1:0© ФФУ
Спорт 10 жовтня, 2009, 21:05 12340 43
У Дніпропетровську завершився матч шостої відбіркової групи на ЧС-2010 між збірними України та Англії.

У Дніпропетровську завершився матч між збірними України та Англії у рамках відбіркової кампанії до ЧС-2010.

Чемпіонат світу-2010

Відбірковий етап. Група 6

10 жовтня. Дніпропетровськ. 19:15 "Дніпро Арена"
Арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)

УКРАЇНА - АНГЛІЯ - 1:0

Україна: 12. Андрій Пятов, 3. Олександр Кучер, 5. Ярослав Ракицький, 14. Євген Хачеріді, 16. Василь Кобін, 2. Руслан Ротань, 4. Анатолій Тимощук, 8. Олексій Гай, 18. Сергій Назаренко (6. Андрій Ярмоленко, 66), 7. Андрій Шевченко (9. Олег Гусєв, 90), 15. Артем Мілевський

Запасні: 1. Олександр Шовковський, 13. В'ячеслав Шевчук, 17. Тарас Михалик, 10. Андрій Воронін, 11. Євген Селезньов

Англія: 1. Роберт Грін, 2. Глен Джонсон, 3. Ешлі Коул, 5. Ріо Фердінанд, 6. Джон Террі, 4. Стівен Джеррард (16. Джеймс Мілнер, 46), 7. Аарон Леннон (12. Девід Джеймс, 13), 8. Френк Лампард, 11. Майкл Каррік, 9. Еміл Хескі (17. Карлтон Коул, 72), 10. Уейн Руні

Запасні: 13. Уейн Бридж, 14. Меттью Апсон, 15. Гарет Баррі, 18. Габріель Агбонлахор

1:0 Сергій Назаренко, 30

Збірна Україна вийшла на друге місце у групі і відтепер є фаворитом у боротьбі за плей-офф до чемпіонату світу-2010.

90+3 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+1 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Андрій Пятов. За затримку часу

79 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Руслан Ротань. Хавбек "Дніпра" отримав гірчичник за симуляцію

72 хв: заміна у складі збірної Англії: замість Еміла Хескі на поле вийшов Карлтон Коул

68 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Анатолій Тимощук за розмови з арбітром

67 хв: Ракицький збив Руні біля карного майданчика. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Ярослав Ракицький

66 хв: у складі збірної України заміна: замість Сергія Назаренко на полі з'явився Андрій Ярмоленко

55 хв: Ракицький потужно пробив з 28-ми метрів і Джеймс кінчиками пальців перевів м'яч на кутовий

45+3 хв: ПЕРЕРВА

45+2 хв: Василь Кобін, пішов на перехват і зачепив Джеррарда. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Василь Кобін

39 хв: після подачі з кутового Олексій Гай пробивав з кількох метрів. Нажаль, м'яч полетів вище воріт

33 хв: Мілевський після скидки від Ротаня пробиває з 20-ти метрів. Після його потужного пострілу м'яч влучив у штангу. Кілька сантиметрів правіше і була "дев'ятка"

30 хв: Кобін обікрав Ешлі Коула, протягнув м'яч уздовж лінії карного майданчика, але Джонсон у підкаті вибив м'яч. Проте сфера відскакує до Назаренка, який гарматним ударом з 25 метрів вганяє м'яч під ліву штангу!

13 хв: Андрій Шевченко не реалізував пенальті, після його удару м'яч влучив у штангу.

12 хв: Голкіпер гостей Роберт Грін збив у власному карному майданчику Мілевського. Пенальті у ворота збірної Англії. До того ж, вилучення отримав Роберт Грін

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 43
  • Владимир Владимир 13 жовтня, 19:27 Згоден 0 Не згоден 0 Видел тут не очень хорошие отзывы про Шевченка. Хочу сказать что это не отвечает действительности. Шева сейчас играет на команду и выкладывается на все сто, а Миллевский и рядом не стоит, Миллевский игрок чемпионата Украины, да и то против Шахтера я бы его не выпускал, тот же Алиев на голову выше. відповісти цитувати Дякуємоспам